Mısır Tanrıları – Gods of Egypt

MISIR TANRILARI
(GODS OF EGYPT)

Konu: Bu olağanüstü aksiyon-macera filminde, insanoğlunun hayatta kalmak için aşkını kurtarmaya çalışan bir ölümlü kahramana olan Bek’e (Brenton Thwaites) bel bağlamasını konu alınıyor. Başarıya ulaşmak için güçlü bir tanrı olan Horus’a (Nikolaj Coster-Waldau) yardım etmeli, Mısır tahtını ele geçiren ve önceleri barış içerisinde yaşayan bir imparatorluğu, kaos ve çatışma ortamına sürükleyen merhametsiz karanlıklar tanrısı Set’e (Gerard Butler) karşı bir ittifak kurmalıdır. Set’e ve adamlarına karşı başlattıkları nefes kesici savaş onları farklı boyutlara götürür. Ölümlüler ise tanrıların yüzleşmesinden kendilerini korumak için bir dizi cesaret ve fedakarlık testine tabi tutulur.

Summit Entertainment, Thunder Road Pictures ve Mystery Clock Cinema, bi Alex Proyas filmi olan MISIR TANRILARI’nı sunar.

ONE-LINER

Zeki bir ölümlü hırsız (Brenton Thwaites), güçlü ve içi intikam dolu olan tanrı (Nikolaj Coster-Waldau) ile bir araya gelerek, bu dünyadaki ve ahiretteki yaşamı mahveden merhametsiz karanlıklar tanrısına (Gerard Butler) karşı gelmelidir.

Yönetmen: Alex Proyas
Senaryo: Matt Sazama & Burk Sharpless
Yapımcı: Basil Iwanyk, Alex Proyas
Tür: Aksiyon, Macera
Film Süresi: 118 dak.
Oyuncular: Nikolaj Coster-Waldau, Brenton Thwaites, Chadwick Boseman, Elodie Yung, Courtney Eaton, Gerard Butler ve Geoffrey Rush
Gösterim Tarihi: 26 Şubat 2016
Dağıtım: The Moments Entertainment

Bir yanıt yazın