Olmadı Kaçarız

OLMADI KAÇARIZ – 18 ŞUBAT 2022 SİNEMALARDA !

Medyacızade ve Parrot Film iş birliği ile gerçekleşen senenin en iddialı gençlik komedi filmi Olmadı Kaçarız 18 Şubat’ta vizyona giriyor.

Büyük merak uyandıran yapımın başrollerini sosyal medyada 15 milyonu aşkın takipçi sayılarıyla Aykut Elmas, Ezgizem ve Halil İbrahim Göker paylaşıyor.

Muğla Akyaka’ da çekilen filmin yapımcılarından Tarık Bazarbaşı , Olmadı kaçarız’ı değerlendirirken : “Biz çekimler sırasında çok eğlenerek işimizi yaptık, inanıyorum ki bu izleyicimize de yansıyacak.” diyerek izleyiciyi filme davet ediyor.

Konu; Eğlenceli video içerikleri hazırlayan Yakın arkadaş Umut ve Emre sosyal medya fenomenidir. Davet üzerine gittikleri tatil yöresinde kendilerine sponsor olan otelin sahibi Ezgi ile arkadaş olurlar. Ezgi’nin babasının ölümü ve otelin zor durumuna üzülen Umut ve Emre otele ortak olur ve sosyal medyayı kullanarak otelin işlerini düzeltmeyi teklif ederler. Kendisi de internet fenomeni olmaya çalışan erkek hemşire Serhat, Umut ve Emre’nin kendisini küçümsemesiyle öfkelenir. İntikam hırsı ile Umut ve Emre’nin başlarına olmadık işler açar. Umut ve Emre Otele müşteri çekmek ve tanıtımını yapmak amacıyla balayı çiftlerini davet etmeleriyle eğlenceli olaylar başlar.

Yönetmen: Erkan Nurhan
Oyuncular: Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Ezgi Gizem Akdoğan, Gökhan Eksen, Ferit Okan Tokmak, Büşra Karaağaç, Elif Küçükkoyuncu, Caner Nalbantoğlu, Onat Bulut, Aslı Şimşek, Rüya Coriç
Vizyon Tarihi: 18 Şubat 2022
Süre: 105 Dakika
Yapım Yılı: 2022
Yapımcı: Medyacızade – Parrot Film Yapım
Ülke: Türkiye
Türkiye Dağıtım: CGV Mars D.