Öteki Kadın – The Other Woman

ÖTEKİ KADIN – THE OTHER WOMAN
2 MAYIS’TA SİNEMALARDA!

New York’lu güçlü avukat Carly Whitten (Cameron Diaz) ilişkiler konusunda net kuralları olan bir kadındır. Fakat Mark’la tanıştığında ve üstüne terk edildiğinde tamamen değişip savunmasız bir kadın halini alır. Onu neden terk ettiğini sormak için gittiği evinde hiç beklemediği kötü bir sürprizle karşılaşan Carly için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Sevgilisinin evli olduğunu öğrenen Carly paramparça olan hayatını düzene sokmak için toparlanmaya karar verir. Fakat kazara sevgilisinin eşi Kate King’le (Leslie Mann) tanışan Carly düşmanlarının ortak olduğunu ve onların yakın arkadaşlar olup Mark’dan (Nikolaj Coster-Waldau) intikam almaları gerektiğini düşünür. Herkesin yaptıklarından habersiz
olduğunu sanan Mark, Amber’la (Kate Upton) yeni bir aşka yelken açmıştır. Fakat ikili Amber’i de yanlarına alarak Mark’a hayatın kaç bucak olduğunu öğreteceklerdir.
Senaryo tamamlandıktan sonra yapımcılar yönetmen arayışına girdiler ve unutulmaz filmlerin yönetmeni Nick Cassavetes’le çalışmaya karar verdiler. The Notebook, Unhook the Stars, Face Off, My Sister’s Keeper gibi filmlerin yönetmeni olan Cassavetes senaryoyu okuduğunda projenin içine çok sindiğini, annesi, kız kardeşleri ve kız çocuklarıyla olan iletişimi sayesinde kadınları çok yakından tanıdığını, bu filmin mesajının da “kadınların gücü” anlamında çok önemli olduğunu düşünerek teklifi kabul etti.
Oyuncu kadrosundaki bir diğer ilginç isim de Nicki Minaj! Carly’nin sekreteri Lydia’ya hayat
veren Minaj “Bu kadar iyi bir rolle sinemada olmak çok keyifli. Kadınların gücü, dostlukları
ve aşkları o kadar zarif bir şekilde işlenmişti ki benim yapmam gereken sadece heyecanımı
kaybetmeden rolüme çalışmak oldu. Carly’ye doğruları söyleyebilen tek insan olmak çok
eğlenceliydi!” diyor.

KÜNYE
VİZYON TARİHİ: 02.05.2014
YÖNETMEN: Nick Cassavetes
OYUNCULAR: Cameron Diaz, Leslie Mann, Nikolaj Coster-Waldau, Kate Upton, Nicki Minaj
SENARYO: Melissa Stack
SÜRE: 109 dk

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157644430876645″]
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN: http://bit.ly/QTy3JT

“Öteki Kadın – The Other Woman” için bir yanıt

Bir yanıt yazın