Panzehir

“Panzehir” 9 Mayıs’ta Sinemalarda

Konu: Dünyanın en büyük Wing Tsun ustalarından biri ve yenilmezlik ünvanına sahip olan Emin Boztepe, Panzehir’de hayatı boyunca kötülük yapmış bir tetikçiyi canlandırıyor. Filmde, Elsa Lund adlı kör bir piyaniste aşık olunca mafyanın karanlık dünyasından çekilmeye karar veren bir suç makinesini canlandırıyor.

Yeraltı dünyasında hayatı boyunca kötülük yapmış bir tetikçinin ve ona ihanet eden manevi babasının hikâyesini konu edinecek film, Hollywood standartlarında aksiyon sahneleriyle sinemaseverlere adrenalin dolu dakikalar yaşatacak.

Gösterim Tarihi: 09 Mayıs 2014
Yapım: Insignia Yapım, ÇağlarArts
Yönetmen: Alper Çağlar
Oyuncular: Emin Boztepe, Edoardo Costa, Cüneyt Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Çağdaş Agun, Hüseyin Özay, Levent Can, Florance Eugene, Murat Cüreklibatur, Christina Gottschalk.

Çekim teknikleri, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirecek suç ve macera filmi Panzehir, 9 Mayıs’ta izleyicisi ile buluşacak. Cüneyt Arkın ve oğlu Murat Arkın’ı ilk kez birlikte beyazperdede buluşturacak filmin başrolünü Emin Boztepe üstleniyor.

Senaryosu, oyuncu kadrosu ve çekim teknikleriyle adından söz ettirmeye hazırlanan Panzehir filmi için geri sayım başladı. Insignia Yapım ve ÇağlarArts stratejik işbirliğiyle beyazperdeye çıkmaya hazırlanan Panzehir, 9 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Emin Boztepe’nin başrolü üstlendiği Panzehir’de, Cüneyt Arkın ve oğlu Murat Arkın ilk defa sinemaseverlerle buluşacak. Panzehir’de Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Çağdaş Agun, Hüseyin Özay ve Hollywood aksiyon filmlerinin ünlü ismi Edoardo Costa ve Christina Gottschalk Panzehir için kamera karşısına geçiyor. Panzehir’de rol alan oyunculardan bir diğeri ise magazin dünyasının yakından tanıdığı Florance Eugene.

Dünyanın en büyük Wing Tsun ustalarından biri olan ve yenilmezlik unvanına sahip Emin Boztepe’nin Kadir Korkut rolüyle izleyici ile buluşacağı Panzehir’de Cüneyt Arkın acımasızlığıyla nam salmış bir mafya babasını canlandıracak. Türkiye’de oynayacağı ilk sinema filmi Panzehir için kamera karşısına geçen Hollywood’un ünlü isimlerinden Edoardo Costa ise şehirde korku salan bir tetikçi olan İtalyan lakaplı Francesco Sasso’yu canlandırıyor.

Çekim teknikleriyle ilk olacak
Boztepe ile hareketli sahnelere imza atacak olan Costa, filmdeki tek akranı ve rakibi Kadir Korkut’a zorlu anlar yaşatarak heyecan dolu sahnelere imza atacak. Boztepe ve Costa’nın Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan çekim teknikleriyle gerçekleştirilen hareketli sahneleri izleyicileri beyazperdeye kilitleyecek.

Müzikler Hollywood’dan
Çekim teknikleri ve oyuncu kadrosu gibi kamera arkasında da güçlü bir ekibe sahip olan Panzehir’in sanat yönetmenliğini 2011 yapımı Headhunter filmindeki performansıyla uluslararası üne kavuşan Nina Bjerch Andersen üstleniyor. Filmin müzikleriniyse Indiana Jones, Starwars, Maymunlar adasından kaçış gibi filmlerin unutulmaz müziklerinin yapımcısı Clint Bajakian yapıyor.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157643964138663″]

Bir yanıt yazın