Rambo Son Kan – Rambo: Last Blood

SİNOPSİS: İlk kanı döktükten yaklaşık 40 yıl sonra Sylvester Stallone, tüm zamanların en büyük aksiyon kahramanlarından John Rambo olarak geri döndü. Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı. İntikam dolu bir ölüm yolculuğunu anlatan RAMBO: SON KAN, efsanevi serinin son bölümü.

Lionsgate sunar, Balboa Productions, Dadi Film (HK) Ltd. ve Millennium Media ortaklığıyla, bir Millennium Media, Balboa Productions ve Templeton Media prodüksiyonu, Campbell Grobman Films ortaklığıyla.

SERİ SİNOPSİSİ: Yaklaşık 40 yıl önce başlayan, Sylvester Stallone’lu Rambo serisi, tüm zamanların en sembolleşmiş aksiyon filmi serisi oldu. Vietnam’daki anıları peşini bırakmayan eski yeşil bereli, Rambo adıyla bilinen efsanevi savaş makinesi, savaş esirlerini serbest bırakmış, komutanını Sovyetlerden kurtarmış ve Myanmar’daki misyonerlere özgürlüklerini kazandırmıştı. Efsanevi serinin son bölümü RAMBO: SON KAN’da, Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı .

Oyuncular: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim aka Yenah Han, Joaquin Cosio ve Oscar Jaenada
Yönetmen: Adrian Grunberg
Senaryo: Matthew Cirulnick and Sylvester Stallone
Hikâye: Dan Gordon and Sylvester Stallone
Uyarlama: David Morrell’in yarattığı karakter
Yapımcılar: Avi Lerner, Kevin King Templeton, Yariv Lerner, Les Weldon, Rob Van Norden
Tür: Aksiyon
Süre: 100 dakika
ABD Gösterim Tarihi: 20 Eylül 2019