Sabotaj – Sabotage

TMC FİLM SUNAR

Sabotaj(Sabotage)

“Biz, kolluk kuvvetlerine bağlı DENİZ KOMANDOLARI Takım 6’yız. Polislerin gidemediği yerlere gideriz. Milyarlarca dolar kaynağı olan, ülkeleri avucunun içine almış en azılı suç örgütlerinin peşine düşeriz. Uyuşturucu çetelerinin içine sızarız. Gizli kimlikle içlerine girer, işimizi yaparız. Ve sürpriz, bir SWAT ekibi ensende.” ~Sabotaj filminin senaryosundan~

End of Watch / Tehlikeli Takip filminde polislerin hayatını gerçekçi ve cesurca perdeye aktarmasıyla ünlenen yönetmen David Ayer, 10 Narkotik Büro ajanından oluşan dünyanın en iyi saldırı timlerinden birinin macerasını aktardığı Sabotaj filminde, beyazperde efsanesi Arnold Schwarzenegger’ı yeni baştan yaratıyor.

Özel tim, bir kartelin hücre evine baskın düzenler, ama bu baskın aslında, bizzat Narkotik Büro çalışanları tarafından hazırlanmış çok ince bir soygun operasyonudur. Çaldıkları 10 milyon doları saklayan sahtekar ajanlar sırlarının güvende olduğunu düşünürken, birisi ekipteki herkesi teker teker öldürmeye başlar. Ceset sayısı giderek artarken, timdekiler de dahil olmak üzere herkes şüpheli durumuna düşer.

David Ayer, orijinal senaryosunu Skip Woods’un yazdığı Sabotaj filmini bizzat yazdı ve yönetti. Finansörlüğünü ve yapımını QED Internartional’ın üstlendiği filmin yapımcıları Bill Block ve Paul Hanson. Bu aksiyon macera filmi Arnold Schwarzenegger, Olivia Williams, Mireille Enos, Sam Worthington, Harold Perrineau, Terrence Howard, Joe Manganiello, Max Martini, Josh Holloway, ve Kevin Vance gibi yıldızları bir araya topluyor.

Gösterim Tarihi: 02 Mayıs 2014
Dağıtım: UIP Filmcilik
İthalat: TMC Film
Yönetmen: David Ayer
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Olivia Williams, Terrence Howard, Joe Manganiello, Josh Holloway, Mireille Enos
Süre: 109’

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157643701362155″]

“Sabotaj – Sabotage” için bir yanıt

Bir yanıt yazın