Seninki Kaç Para

SENİNKİ KAÇ PARA?

9 MART’TA SİNEMALARDA…

Sezonun en şeytan filmi ‘Seninki Kaç Para’, 9 Mart’ta sinema izleyicisiyle  beyazperdede buluşuyor. Komedi-macera türündeki ‘Seninki Kaç Para’da Vatan ŞAŞMAZ, Cemil POYRAZ’ı, Fulden AKYÜREK, Melahat POYRAZ’ı, Melih OĞUZHAN ise Şeytan  karakterini canlandırıyor. Bunun yanında geçen aylarda vefat eden Azer BÜLBÜL ise filmde mafya rolü ile karşımıza çıkıyor.
Sinema izleyicilerine farklı bir hikaye sunan Seninki Kaç Para’da ruhunu Şeytan’a para karşılığında satan bir kafe işletmecisinin başından geçen trajikomik olaylar zinciri anlatılıyor. Fenomene dönüşmüş bir çok Türk ve Amerikan filmine göndermelerin bulunduğu Seninki Kaç Para, komik ve sürükleyici hikayesi ve farklı anlatımı ile izleyenlere keyifli saatler yaşatacak. Hakkı GÖRGÜLÜ’nün yönetmenliğindeki filmin yapımcılığını ise DGB Medya / Fırat BORAN ve Fatih TOKA üstleniyor.

FİLMİN KONUSU:

Cemil, İstanbul’da kafe işleten başarısız ve mutsuz bir adamdır. Karısı Melahat, kızı Didem ve birkaç tane çalışanıyla beraber batmakta olan kafeyi kurtarmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bütün uğraşlarına rağmen kafeyi kurtaramayacağını anlayınca Teoman adında bir tefeciden borç alır ama yine işler yolunda gitmez ve kafe tekrar batmanın eşiğine gelir. Bir de üzerine Teoman’ın parasını almak için sürekli rahatsız etmesi eklenince Cemil iyiden iyiye çıkmaza düşer. Bunun üzerine tesadüf eseri tanışmış olduğu çok zengin bir adam olan Behçet’in tavsiyesiyle ruhunu şeytana satar.

Cemil ruhunu şeytana sattıktan sonra komik olaylar zinciri başlar. Öncelikle Teoman olmak üzere bütün borçlarını öder. Kalan parasını da kadın ve eğlenceyle tüketmeye başlar. Ama hesaba katmadığı bir şey vardır. Anlaşma yaptığı kişi şeytandır ve oyunu kurallarına göre oynamayacaktır.

Bir yanıt yazın