Senkronik – Synchronic

SENKRONİK 17 HAZİRAN 2022 SİNEMALARDA !

Bilim kurgu ve korku türlerindeki filmleri ile dikkat çeken yönetmen Justin Benson’un yönetmen koltuğunda oturduğu film oyuncuları ile de merak edilen yapımlardan biri.

2022 Oscar Adayı BELFAST ve GRİNİN ELLİ TONU serisinin başrolü Jamie Dornan ve KAPTAN AMERİKA filminde yer alan Anthony Mackie başrolleri paylaşıyor. Filmde ayrıca Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler de yer alıyor.

KONU: Steve (Anthony Mackie) ve Dennis (Jamie Dornan) New Orleans’ta sağlık görevlisi olarak çalışan iki iş arkadaşıdır. Bir gün ikili bir yardım çağrısı alır.

Olay tipik bir aşırı doz vakası gibi görünse de cesedin çok eski görünüşlü bir kılıçla öldürülmüş olması kafaları karıştırır. Olay yerindeki tek ipucu Synchronic adındaki bir sentetik ilaç ambalajıdır. Bu vakayı izleyen ve giderek daha da anlaşılmaz şekillerde gerçekleşen ölümler başlar. Dennis’in kızı Brianna’nın da söz konusu ıilacı denedikten sonra ortadan kaybolmasıyla, Steve ve Dennis kendilerini büyük bir gizemin orta yerinde bulur.

YÖNETMEN: JUSTIN BENSON, AARON MOORHEAD
OYUNCULAR: JAMIE DORNAN, ANTHONY MACKIE, KATIE ASELTON
SENARYO: JUSTIN BENSON
TÜR: KORKU, BİLİM-KURGU
SÜRE: 96 DAKİKA
DİL: İNGİLİZCE
FORMAT: 2D, TÜRKÇE ALTYAZI
İTHALAT: SİYAH BEYAZ MOVIES