Sex and the City 2

SEX AND THE CITY 2
4 Haziran’da sinemalarda.

Eğlence, arkadaşlık, moda: “Sex and the City 2”de hepsi geri dönüyor. Bu bol ışıltılı devam filminde Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon) sürdürdükleri hareketli iş ve aşk hayatlarıyla Büyük Elma’dan* -ve hatta ötesinden- bir ısırık daha alıyorlar.

“Evet” demenizden sonra neler olur?

Hayat bayanların diledikleri her şeyi getirmiştir ama söz konusu “Sex and the City” ise hayatın bir kaç sürprizi daha vardır… Bu kez, gösterişli, güneşin kavurduğu bir yerde yaşayacakları macera onları New York’tan uzaklara, dünyanın en lüks, egzotik ve canlı yerlerinden birine sürükleyecektir. Burası her köşesinde gizem saklayan bir yerdir. Kendilerini evlilik, annelik ve daha nice geleneksel role karşı mücadele etmek zorunda bulan dört arkadaş için bu, tam da doğru zamanda gelen bir kaçıştır.

Ne de olsa, bazen tek ihtiyacınız kızkıza bir kaçamaktır.

“Sex and the City 2”yi Michael Patrick King yazdı ve yönetti. Filmin başrollerini Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon’la birlikte John Corbett, Chris Noth, David Eigenberg, Evan Handler, Jason Lewis, Willie Garson ve Mario Cantone üstlendi.  King, ayrıca, Sarah Jessica Parker, Darren Star ve John Melfi’yle birlikte filmin yapımcılığını gerçekleştirdi. Toby Emmerich, Richard Brener ve Marcus Viscidi’nin yönetici yapımcı olarak imza attığı “Sex and the City 2” Darren Star’ın Candace Bushnell’in kitabına dayanarak yarattığı televizyon dizisini temel alıyor.

Filmin kamera arkası ekibi, “Sex and the City”nin deneyimli görüntü yönetmeni John Thomas, yapım tasarımcısı Jeremy Conway, kurgu ustası Michael Berenbaum, kostüm tasarımcısı Patricia Field ve bestecisi Aaron Zigman’dan oluşuyor.

New Line Cinema, Home Box Office’ın yanı sıra, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle bir Darren Star yapımı olan Michael Patrick King filmi “Sex and the City 2”yi sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek.

www.sexandthecity2-tr.com

Resimler:

Bir yanıt yazın