Sihirli Ormana Yolculuk

Sihirli Ormana Yolculuk

Film Özeti: Gizemli ve sihirli bir ormanda bir hazinenin peşine düşen beş arkadaşın yaşadığı serüveni konu ediniyor. Küçük bir kasaba, gizemli bir ormanla çevrilidir. Ancak, bu orman sıradan bir orman değildir; içinde sihir dolu bir dünya gizlidir. Hikâye, cadı Beyaz’ın lanetlenmiş bir elması çalması ve bu yüzden çirkin bir cadıya dönüşmesiyle başlar. Beyaz, eski güzelliğine ve gücüne geri dönmek için elmasın izini sürerken, ona arkadaşları ve rehberleri Can eşlik eder. Ancak, sihirli ormandan kurtulmanın tek yolu, elması bulup ait olduğu yere geri bırakmaktır.

Film, okulların kapanmasıyla birlikte çocukların karne heyecanı sarılmışken, onları tatlı bir ödülle buluşturuyor. Sıradışı karakterlerle dolu olan ve heyecan verici bir maceraya sürükleyen “Sihirli Ormana Yolculuk”, çocukların hayal gücünü ve merakını en üst seviyeye çıkarmak için gün sayıyor.

Bu eğlenceli ve neşeli filmi, hayata geçirmek için sadece bir sinema deneyimi sunacak, aynı zamanda arkadaşlık, cesaret ve maceranın değerini vurgulayarak muhteşem bir mesaj iletecek.

“Sihirli Ormana Yolculuk”, çocuklarını ve ailelerini fantastik bir dünyaya davet ediyor. Bu yaz, muhteşem bir maceraya hazır olun. Sihirli ormanın kapıları çocuklar için açılıyor.

Oyuncu: Nihat Demirel, Birgül Akyar Demirel, Alper Kemal Alp, Nisa yılmaz, Ceyhun baş, Ceylin söğüt, İpek çokgüler, Yasin Yusuf avcı, Ebral Kayran, Murat Aslan, Asiye Erdeger Hayrettin, Fantastik macera komedi türündeki merakla beklenen film “Sihirli Ormana Yolculuk”, 7 Haziran’da sinemaseverlerle buluşuyor! Çocuklar ve aileleri için muhteşem bir deneyim vaat eden bu film, Eğitim öğretim yılının son günü öğrencilerinin karne heyecanına ortak oluyor.

Yönetmen: Şiar Zaim
Oyuncular: Birgül Akyar Demirel, Nihat Demirel, Alper Kemal Alp, Nisa Yılmaz
Senaryo Şiar Zaim
Yapımcı Asuman Zaim
Uygulayıcı yapımcı Taner Günay
Sanat yönetmeni Serap Çetinturk
Görüntü yönetmeni Sercan Üçtepe
Genel Koordinatör Mesut Yılmaz
Tür: Macera
Süre: 1 sa 20 dk
Vizyon Tarihi: 07 Haziran 2024
Zaimbrothers Film

Sihirli Ormana Yolculuk Fragman: