Spy x Family Code: White – Gekijôban Spy x Family Code: White

Spy x Family Code: White – Gekijôban Spy x Family Code: White

Film, yer aldığı Strix Operasyonu’ndaki bir başkasına devredilen yetenekli istihbarat ajanı Loid’un, Eden Akademisi’nde düzenlenen yemek yarışmasında Anna’ya yardım etmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin şiddetli bir bilgi savaşına girdiği bir çağda, Westalian İstihbaratının WISE bölümünde yetenekli bir istihbarat ajanı olan “Twilight” kod adlı Loid Forger için görev her zamanki gibidir. Ancak aniden görevinin değiştirilmesi emrini alır, ancak Strix Operasyonu için seçilen yeni adam beceriksizdir. Bu arada Eden Akademisi’nde bir yemek yarışması düzenlenmektedir. Söylentilere göre kazanan bir Stella Yıldızı ile ödüllendirilecektir.

Strix Operasyonu’nun ilerlediğini göstermek, WISE ile göreve devam etmek için pazarlık yapmak ve nihayetinde dünya barışını korumak için Loid, Anya’ya Frigis bölgesinden geleneksel bir hamur işi olan ve aynı zamanda jüri başkanı olan müdürün favorisi olan “Melemele” yapmasını önerir. Bunun üzerine, Forger’lar gerçeğini tatmak için Frigis’e bir aile gezisi yapmaya karar verirler. Ancak, yola çıkmadan önce Yor, Loid ile gizemli bir kadın arasında geçen bir konuşmaya tanık olur ve bu konuşma, yolculuk sırasındaki geçici ilişkileri hakkında bazı tedirginlikler yaratır. Yolculuk sırasında Anya bir anahtar keşfeder ve Bond’un imgelemleri sayesinde trende içinde tek bir çikolata bulunan bir sandık bulur. Anya çikolatayı merak ederken, sandığın sahibi geri döner. Şaşıran Anya yanlışlıkla çikolatayı yutar. Ancak çikolatanın ardında dünya barışını tehdit edebilecek ciddi bir sır yatmaktadır!

Özet: Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin şiddetli bir bilgi savaşına girdiği bir çağda, Westalian İstihbaratının WISE bölümünde yetenekli bir istihbarat ajanı olan “Twilight” kod adlı Loid Forger için görev her zamanki gibidir. Ancak aniden görevinin değiştirilmesi emrini alır, ancak Strix Operasyonu için seçilen yeni adam beceriksizdir.

Haftanın anime filmi Spy x Family Code: White, aniden görevi değiştirilen bir istihbarat ajanının hikayesini konu ediniyor. “Twilight” kod adlı Loid Forger, Westalian İstihbaratının WISE bölümünde çalışan yetenekli bir istihbarat ajanıdır. Ancak beklenmedik bir anda görevi değiştirilir. Bu sırada Eden Akademisi’nde bir yemek yarışması düzenlenmektedir ve kazanan bir Stella Yıldızı ile ödüllendirilecektir. Lord, Strix Operasyonu’nun ilerlediğini göstermek, WISE ile göreve devam etmek için yarışmayı kazanması için Anya’ya yardım etmeye karar verir.

Yönetmen: Takashi Katagiri
Senaryo: Ichirō Ōkouchi
Ülke: Japonya
Tür: Komedi, Animasyon, Aksiyon
Süre: 1 sa 50 dk
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2024
Sinema Dağıtım: CGV Mars D.
İthalatçı: CGV Mars D.