Süper Köpek ve Turbo Kedi – Stardog & Turbocat

SÜPER KÖPEK VE TURBO KEDİ – STARDOG AND TURBOCAT

KONU: Buddy adlı bir köpek, uzaya gittikten 50 yıl sonra dünyaya geri döner. Ama o da ne! İnsanlar artık hayvanların en iyi dostu değildir. Bu tanıdık ama yabancı dünyada yolunu bulmaya çalışan Buddy’nin imdadına Felix adlı bir kedi yetişir. Haylaz ve maceraperest bir köpek ile kendini süper kahraman olmaya adamış bu kedi, karşılarına çıkan türlü türlü engelleri aşmak için beraber çalışacaklardır. Acaba Buddy ve Felix, dünyanın tekrar sevgi dolu bir yer olmasını sağlayacak süper kahramanlar olabilecekler midir?

Yönetmen: Ben Smith
Senaryo: Ben Smith
Orijinal Seslendirme: Luke Evans, Nick Frost, Gemma Arterton
Yapım: İngiltere
Yapım Yılı: 2019
Dil: İngilizce
Renk: Renkli
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Süre: 89 Dakika

SÜPER KÖPEK VE TURBO KEDİ
STARDOG & TURBOCAT

25 Eylül’de Sinemalarda!

Kediler ve köpekler anlaşır mı hiç? Cevabını öğrenmek için bu animasyonu görmeniz lazım! Heyecan ve eğlence dolu maceralarıyla ailecek keyifle izleyebileceğiniz SÜPER KÖPEK VE TURBO KEDİ, yeni favori ikiliniz olmaya aday.
Buddy adlı bir köpek, uzaya gittikten 50 yıl sonra dünyaya geri döner. Ama o da ne! İnsanlar artık hayvanların en iyi dostu değildir. Bu tanıdık ama yabancı dünyada yolunu bulmaya çalışan Buddy’nin imdadına Felix adlı bir kedi yetişir.
Haylaz ve maceraperest bir köpek ile kendini süper kahraman olmaya adamış bu kedi, karşılarına çıkan türlü türlü engelleri aşmak için beraber çalışacaklardır. Acaba Buddy ve Felix, dünyanın tekrar sevgi dolu bir yer olmasını sağlayacak süper kahramanlar olabilecekler midir?