Teksas Katliamı – Texas Chainsaw

“TEXAS CHAINSAW 3D – TEKSAS KATLİAMI 3D”  19 NİSAN’DA vizyona giriyor!

3 boyutlu korkuya yepyeni bir soluk getirecek olan filmin başrollerinde; Alexandra Daddario, Dan Yeager, Trey Songz, Scott Eastwood, James MacDonald, John Dugan yer alıyor.

Yapımcı Carl Mazzocone TEKSAK KATLİAMI 3D için: “Garanti ederim ki bu hayranların hayal kırıklığına uğramayacağı bir 3-D film, çünkü biz bir 3-D film yapmaya koyulduk. Aylarca teknolojiyi araştırmak ve sektördeki en iyi 3-D kamera düzeneklerinden birini kurmak için zaman harcadık. Senaryoyu 3-D’ye göre yazdık. Eğer bu bir korku ortamında doğru yapıldıysa, sinematik deneyimi daha da yükseltecektir. Bizim 3D’miz size baş ağrısı vermeyecek ve izlediğinizde göz yorgunluğu çekmeyeceksiniz. Çok gerçekçi bir çevre yaratacak ödünüzü koparacak. Üzerinize doğru gelen üç boyutlu bir elektrikli testere gibi bir şey daha olamaz!”

Konu: Uzun zaman önce, Teksas’da küçük bir kasabada, beş gencin başına bir felaket geldi. Korku ve dehşetin o gün gördükleri kadarını tahmin bile edemezlerdi. İçlerinden sadece biri hikâyeyi anlatmak için kaçabilecekti ve onun sağ kalışı bu tarifsiz dehşete görünürde son verecek bir olaylar zincirini tetikleyecekti.
Az sayıda insanın bildiği, kurtulan bir kişi daha olduğuydu. Bir bebek bu delilikten saklanmış, o gün olanlardan ve kökeninden habersiz büyümüştü.
Yıllar sonra, şimdi bir yetişkin olan Heather Miller (ALEXANDRA DADDARIO), hiç bilmediği bir büyükanneden kalan mirasını almak için doğduğu yere, evine çağırılır. Heather arkadaşları Nikki (TANIA RAYMONDE), Ryan (TREY SONGZ) ve Kenny (KERUM MILICKI-SANCHEZ) eşliğinde Teksas’a doğru hareket eder. Yolda, sonu bu yolculuğa hiç katılmamış olmayı dilemek olabilecek otostopçu Darryl’i (SHAUN SIPOS) de alırlar.
Vardıklarında, Heather kendisini ihtişamlı bir malikâne hediye edilmiş olduğunu öğrenince şaşkına döner. Avukatı, (RICHARD RIEHLE) bu görkemli mülkün artık Heather’a ait olduğunu bildirir. Mülkü asla satamayacaktır ve büyük annesi tarafından yazılmış bir mektuptaki talimatlara uymak durumundadır.
Fakat mektubu açmadan önce o ve arkadaşları, herkesin bihaber olduğu şekilde o uğursuz günden sağ kalan diğer kişi olan, Heather’ın uzun süreden beri kayıp olan akrabalarından biri ile daha yüzleştirilirler.
Heather şimdi mirasıyla mutabık kalmak, fakat bunu yapabilmek için öncelikle hayatta kalmak zorundadır. Çünkü yeni kuzeni, kurbanlarının akrabası olup olmadığını önemsememektedir.
Sadece kan için oradadır…

Vizyon Tarihi: 19.04.2013
Yönetmen: John Luessenhop
Oyuncular: Alexandra Daddario, Dan Yeager, Trey Songz, Scott Eastwood, James MacDonald, John Dugan
Yapımcı:Carl Mazzocone, Christa Campbell, Mark Burg, Avi Lerner, Cyndi Brenner, Danny Dimbort, Lati Grobman, Robert Ortiz
Senaryo: Kim Henkel, Debra Sullivan, Stephen Susco, Adam Marcus, Kirsten Elms
Görüntü Yönetmeni: Anastas N. Michos
Müzik: John Frizzell
Makyaj: Robert Kurtzman
Yapım Yılı: 2012
Süre: 92 dk
Ülke: A.B.D.
Fragmanı izlemek için: http://youtu.be/6UPmbm2xj0c

Bir yanıt yazın