The Gentlemen

Sherlock Holmes, Aladdin, Kral Arthur: Kılıç Efsanesi gibi filmlerin efsane yönetmeni Guy Ritchie’den, Oscar® ödüllü Matthew McConaughey, Collin Farrell, Charlie Hunnam ve Hugh Grant gibi isimlerin yer aldığı yıldızlar geçidi The Gentlemen yakında sinemalarda!
Müthiş kadrosu, komedisi ve soluksuz bırakan aksiyonuyla Guy Ritchie’nin meşhur tarzına geri döndüğü The Gentlemen, milyarder suç baronunun işleri bırakmaya karar verdikten sonra, yerini kapmak için adeta birbirleriyle yarışan suçlularla baş etmesi gerekir.
Konu:
Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Londra’da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew (Jeremy Strong) ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach (Collin Farrell) ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher (Hugh Grant) ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir?

Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Colin Farrell, Hugh Grant
Senaryo: Guy Ritchie, Ivan Atkinson, Marn Davies
Tür: Polisiye, Aksiyon, Komedi
Ülke: ABD
Yapım Yılı: 2020
Dil: İngilizce
Gösterim Tarihi: 14 Şubat 2020
Dağıtım: CJ Entertainment
İthalat: Filmartı Film

Bir Guy Ritchie filmi “The Gentlemen” yakında sinemalarda!