Tinker Bell ve Korsan Peri – Tinker Bell: The Pirate Fairy

TINKERBELL VE KORSAN PERİ

“Tinkerbell ve Korsan Peri” Disney perilerinin şimdiye kadarki en heyecan verici macerası!
Zarina adındaki peri, Peri Adası’nın çok değerli Mavi Peri Tozunu çalar ve kaçar. Skull Rock korsanları, Tinker Bell ve diğer peri arkadaşları güçlerini birleştirerek, peri tozunu ait olduğu yere geri getirene kadar, hep beraber hayatta bir kez ele geçebilecek bir maceraya çıkarlar.

Ancak, Tink’in dünyası Zarina’nın peşinde alt üst olur. O ve peri arkadaşları, yeteneklerini yitirmektedirler. O yüzden, zamana karşı yarışarak Mavi Peri Tozunu geri getirmeli ve Peri Adası’nı kurtarmalıdırlar.

“Tinkerbell ve Korsan Peri” eğlence ve sevgi dolu epik bir aile fimi.

Peggy Holmes tarafından yönetilen “Tinkerbell ve Korsan Peri” Türkiye’de 23 Mayıs 2014’te vizyona girecek.

Tür:    Animasyon/ Komedi / Macera
Sınıflandırma:     Henüz sınıflandırılmamış.
Türkiye Vizyon Tarihi: 23 Mayıs 2014
Yönetmen: Peggy Holmes
Yapımcı: Jennifer Magee-Cook
Yapımcı: John Lasseter

Bunun ne demek olduğunu biliyor musun, Tink? Sanırım kaybettiklerimi buldum. Peri tozu koruyuculuğu sonsuza kadar değişecek.
Zarina, “Tinkerbell ve Korsan Peri”

“Peter Pan” dünyasından mavi peri tozu ve onun sonsuz ihtimallerinin etkisi altındaki akıllı ve hırslı Zarina’nın, heyacan dolu macerası “Tinkerbell ve Korsan Peri” başlıyor.

Tinkerbell: Gizemli Kanatlar’dan Peggy Holmes, Zarina için “Hep çok meraklı, araştırmacı ve yeni fikirlerle dolu.” diyor. “O da Tinker Bell gibi. Hep kalıpların dışında düşünüyor.”

Jeffry M. Howard ile beraber Tinkerbell ve Korsan Peri’nin senaryosunu yazan Kate Kondell ise “Tinker Bell soru sormaktan korkmaz. Merak etmeye doymuyor.” diyor ve ekliyor: “Tinker Bell küstah ve haddini bilmez. Ve Zarina da ona çok benziyor. Hep ‘Neden?’ ve ‘Peki ya?’ diye başlayan sorular soruyor. İçinde oldukları durumu sorguluyor. İşler berbat gitse bile şansını deniyor.”

Zarina, çılgın fikirleri ne zaman başını belaya soksa onu gemilerinin kaptanı yapan Skull Rock’ın entrikacı korsanlarıyla güçlerini birleştirmek için Pixie Hollow’a uçar. Tinker Bell ve arkadaşları Zarina’yı bulmak için destansı bir maceraya girişirler, kendini daha sonra Kaptan Hook olarak bilinecek olan Miço James‘in liderliğindeki korsanlarla kılıç kılıca çarpışırlar.

Prep and Landing’in yardımcı yapımcısı, ve Meet the Robinsons’un genel koordinatörü prodüktör Jenni Magee-Cook “Bu filmde çalışmak için gelen yetenekler konusunda gerçekten çok şanslıyız.” diyor. “Bir aksiyon sahnesinde konuşsalar da, bir korsan şarkısını söyleseler de ya da sadece bu karakterlerden birinin yapabileceği bir şeyi de yapsalar mizaha da duyguya da gerçekten hakimdiler.” diye ekliyor.

Tinkerbell ve Korsan Peri, John Lasseter’in bir hikayesinin filmi. Lasseter aynı zamanda Holmes, Bobs Gannaway, Howard, Lorna Cook ve Craig Gerberla da yapımcı olarak çalıştı. Filmin müziği Joel McNeely tarafından bestelendi ve yönetildi. Tinkerbell ve Korsan Peri kahkaha, sevgi, sihir ve büyük bir heyecanla  23 Mayıs 2014’te vizyona çıkıyor.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157644737451951″]

“Tinker Bell ve Korsan Peri – Tinker Bell: The Pirate Fairy” için bir yanıt

Bir yanıt yazın