Tutmayın Beni

2 Eylül’de TUTMAYIN BENİ!
 TUTABİLENE AŞK OLSUN!

“Güvenlik Fikret” karakteriyle, ilk kez bir kadın kahramanın aksiyon ve komedi dolu maceralarıyla beyazperdeyi renklendireceği “Tutmayın Beni!” 2 Eylül’de sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
Senaristliğini ve yönetmenliğini “Vay Başıma Gelenler” ve “Aşk Nerede” filmlerinden tanıdığımız Semra Dündar’ın yaptığı, başrolünü sempatik ve yetenekli oyuncu Bala Atabek’in üstlendiği bol aksiyonlu bu eğlenceli komedi filminde, Hakan Eratik, Derya Şen, Leyla Üner Ermaya gibi sevilen oyuncular da filme renk katıyor.  Yapımcılığını Kült Film’in, Kemal Öğün’ün üstlendiği film, 2 Eylül’de tüm Türkiye’de vizyona girecek.
Film kısaca; AVM de güvenlik görevlisi olarak çalışan, en büyük hayali babası gibi polis olmak olan ve polislik sınavlarına hazırlanan Fikret’in, çalıştığı AVM’de başına gelen eğlenceli, komik olayları ve kötü adamlarla amansız mücadelelerini konu alıyor.
Filmin yönetmeni Semra Dündar’ın bu özgün projeyle ilgili görüşleri şöyle: “Bir AVM komedisi” olan Tutmayın Beni, genç-yaşlı, çoluk-çocuk, zengin-fakir demeden zamanımızın çoğunu AVM lerde geçirdiğimizi düşünerek yola çıktığımız bir proje… Hepimizin başından geçen, AVM lerde karşılaştığımız olayların beyazperdeye aktarıldığı ve kendimizden çok şey bulup iyi vakit geçireceğimiz, komedisi yüksek bir film yapmak istedim. Halkımızın neşeye, tebessüme ihtiyacı olan bu zor günlerde bir nebze olsun insanımızı gülümseterek moral bulduracak olan filmimiz, bizden biri olan “Güvenlik Fikret”in maceralarıyla tüm güvenlik mensuplarına da selam duruyor.
Tutmayın Beni; binlerce çalışanı ve her gün binlerce ziyaretçisiyle ayrı bir dünya olan AVM dünyasını bir de “Güvenlik Fikret” in gözünden görmenizi sağlayacak. Cesur ve gözü pek Fikret’in kahramanlıklarını ve komik maceralarını izlerken AVM de yaşanan hayatlara da ayrı bir bakışınız olacağa benziyor.

Bir yanıt yazın