Yaktın Beni

Yaktın Beni, 16 Ekim’de Vizyonda

Yapımını TMC Film, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in yazdığı “Yaktın Beni” filmi, 16 Ekim’de vizyona girecek.

“İlk kez komedi filminde”

Bir dayı-yeğenin birbirleriyle ve aşklarıyla olan komik ve heyecanlı ilişkisini anlatan Yaktın Beni, Uğur Yücel’in ilk komedi filmi olma özelliğini taşıyor.

Ailesini kaybettikten sonra tek başına yaşadığı evinde bir düzen kurup, İpek (Sinem Kobal) ile evlenmek isteyen Selam’ın (Sarp Apak) yıllar sonra hiç beklenmeyecek bir şekilde dayısı Macit’le (Uğur Yücel) karşılaşması tüm dengeleri değiştirir. Macit’in Leyla’ya (Meltem Cumbul) aşık olması ve Selam’la yaşamaya karar vermesiyle başlayan hikaye karakterlerin bir şeyleri düzeltmeye çalışırken sarpa saran hayatlarını eğlenceli bir dille beyazperdeye yansıtacak.

“Dev Kadro Yaktın Beni’de”

Fragmanında yer alan eğlenceli sahnelerinin yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken “Yaktın Beni” filminin başrollerinde Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Hasibe Eren, Sezai Aydın, Ozan Özcan, Can Tarakçı, Emre Çağrı Akbaba, Yağız Kılınç’ın yanı sıra, Ayça Damgacı, Bülent Şakrak ve Fedon konuk oyuncu olarak yer aldı.

Yapım: TMC Film
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Can Yücel
Senaryo: Uğraş Güneş
Müzik: Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar
Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Yardımcı Yönetmen: Ahmet Yılmaz
Kurgu: Ulaş Cihan Şimşek
Kostüm: Zuhal Kozak
Cast Direktörü: Gözde Ceyhan
Görsel Efekt: Geniuspark
Yapım Koordinatörü: Buğrahan Şen, İlkay Ağgez
Kamera Operatörü: Ali Murat Altınışık
Oyuncular: Uğur Yücel (Macit), Sarp Apak (Selam), Meltem Cumbul (Leyla), Sinem Kobal (İpek), Hasibe Eren (Ayyuş), Bülent Şakrak (Amir), Sezai Aydın (Raif), Ayça Damgacı (Maria), Ozan Özcan (Feridun), Yağız Kılınç (Burak)

Bir yanıt yazın