Yarım ile Yamalak

Yarım ile Yamalak

“Bizum Hoca” filmiyle 130.000 izleyiciye ulaşmış olan başarılı yapımcı “Yarım ile Yamalak” adlı yeni filmiyle izleyicisine kavuşuyor.

Konu: Hayri ile Erol çok yakın iki arkadaştır. Hayri düzgün Erol ise tam bir vurdumduymaz, yalancı, sahtekâr ve en kısa yoldan parayı bulup kızlarla yemeye çalışan biridir. Hayri kirayı ödemediği için evinden kovulur; Erol’a yamanır ve macera başlar. Erol hem iş bakıp hem de Hayri’yi idare etmeye çalışırken karşına Leyla çıkar. Bir mafya babasının yeğeni olan Leyla’ya yıldırım aşkıyla tutulur. Erol, kendine özgü şiirleri ve tarzıyla Leyla’yı tavlar. Leyla, başkalarının gözünde görünüm olarak o kadar çirkindir ki… Ama gönüldür bu ota konar başka şeye de… Mafya babası, Hayri ve Erol’u kaçırır. Ancak sürpriz bir şekilde olaya dâhil olan Hayri’nin Halası son raconu keser ve işler tatlıya bağlanır. Karadeniz usulü aksiyon gelişmeler, mutlu sonla biter.

Gösterim Tarihi: 17 Ağustos 2018
Dağıtım: Özen Film
Yapım: Vera Production
Yapım Yılı: 2018
Senaryo: Kubilay Yılmaz
Tür: Komedi
Süre: 83 dakika
Yönetmen: Kubilay Yılmaz
Oyuncular: Adem Eraydın, Selahattin Çakır, Gülnihal Demir, Şevki Özcan, Fatih Doğan, İlker Kaynar, Mehmet Kurt, Reşat Hacıahmetoğlu, Songül Nadir

Fragman:

Müzik Klibi: