Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı – A Million Ways to Die in the West

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

Sinopsis: Seth MacFarlane Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı (A Million Ways to Die in the West filminin hem yönetmeni, hem yapımcısı hem de yazarlarından biri olmakla birlikte filmde korkak koyun çiftçisi Albert olarak karşımıza çıkıyor.

Albert, bir silahlı çatışmadan geri çekildikten sonra vefasız kız arkadaşı onu bir başka erkek için terk eder. Kasabaya gelen güzel ve gizemli bir kadın ise Albert’ın cesaretini bulmasına yardım eder. İkili birbirine aşık olmaya başlar ama kadının kötülüğüyle nam salmış kanun kaçağı kocası intikam arayışıyla kasabaya geldiğinde çiftçinin yeni keşfettiği cesaretini test etmesi gerekmektedir.

Filmde MacFarlane’e Oscar® ödüllü Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman ve Neil Patrick Harris gibi ünlü isimler eşlik ediyor. MacFarlane, yapımcılar Scott Stuber (Bluegrass Films) ve Jason Clark ile senaryonun ortak yazarları olan Wellesley Wild ve Alec Sulkin’in de aralarında bulunduğu Universal ve MRC’nin hit filmi Ayı Teddy’nin (Ted) arkasındaki film yapımcılarını tekrar bir araya getiriyor.

Gösterim Tarihi: 6 Haziran 2014
Tür: Komedi
Yönetmen: Seth MacFarlane
Senaryo Yazarı: Alec Sulkin & Seth MacFarlane & Wellesley Wild
Yapımcılar: Scott Stuber, Seth MacFarlane, Jason Clark
Oyuncu Kadrosu: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi, Neil Patrick Harris, Sarah Silverman ve Liam Neeson

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157644922324536″]

Bir yanıt yazın