Yenilmezler: Ultron Çağı – Avengers: Age of Ultron

MARVEL’DAN YENİLMEZLER: ULTRON ÇAĞI
AVENGERS: AGE OF ULTRON

SİNOPSİS: Marvel Stüdyoları, tüm zamanların en büyük Süper Kahraman filminin devamını: “Yenilmezler: Ultron Çağı”nı sunar:

Tony Stark uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer.

Marvel’ın “Yenilmezler: Ultron Çağı” filminde, Iron Man olarak geri dönen Robert Downey Jr., Kaptan Amerika rolünde Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth ve Hulk rolünde Mark Ruffalo yer alıyor. Black Widow’u Scarlett Johansson ve Hawkeye’ı Jeremy Renner canlandırırken, Samuel L. Jackson, Nick Fury karakteriyle ve Cobie Smulders ise Ajan Maria Hill olarak filmde yer alıyorlar. Yenilmezler ekibi, Ultron rolündeki, insanoğlunun soyunu tüketmek isteyen korkunç teknolojik ve kararlı bir kötü adam olan James Spader’ı alt etmek için tekrar bir araya gelmek zorunda. Film devam ederken, iki adet gizemli ve güçlü yeni karakter de karşımıza çıkıyor. Elizabeth Olsen’ın canlandırdığı Wanda Maximoff ve Aaron Taylor-Johnson’ın canlandırdığı Pietro Maximoff… Paul Bettany de Vision olunca, ekibimiz eski bir dostla, yeni bir formda karşılaşmış oluyorlar. Joss Whedon tarafından yazılan ve yönetilen filmin yapımcılığını Kevin Feige (p.g.a.) üstleniyor. Marvel’dan “Yenilmezler: Ultron Çağı” popüler bir Marvel çizgi roman serisi olan ve ilk kez 1963 yılında basılan “Yenilmezler”in bir uyarlaması. Kahramanlarımız Marvel’dan “Yenilmezler: Ultron Çağı” filminde, 1 Mayıs 2015’te döndüğünde, aksiyon dolu bir gerilime hazır olun.

Tür: Aksiyon Macera
Gösterim Tarihi: 1 Mayıs 2015
Kast: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Stellan Skarsgard ile James Spader ve Nick Fury olarak Samuel L. Jackson
Yazar/Yönetmen: Joss Whedon
Yapımcı: Kevin Feige (p.g.a.)
Baş Yapımcılar: Louis D’Esposito, Alan Fine, Victoria Alonso, Jeremy Latcham, Patricia Whitcher, Stan Lee, Jon Favreau

“Yenilmezler: Ultron Çağı – Avengers: Age of Ultron” için bir yanıt

Bir yanıt yazın