Zoolander 2

ZOOLANDER

Erkek modeller Derek (Ben Stiller) ve Hansel’ı (Owen Wilson) son gördüğümüzde çocuklar için açtıkları merkezin ve  parmaklıklar arkasındaki Mugatu’nun (Will Ferrell) maceralarının keyfini çıkarıyorlardı.  Sonrasında beklenmeyen bir felaket bu merkezi vurmuş ve ikilinin inzivaya çekilerek dünyayla ilişkilerini kesmelerine neden olmuştu.

İki model de antik ve gizemli şehir Roma’daki büyük bir dünya moda olayında görev almak üzere özel bir davet aldıklarında eski ihtişama ve medeniyete dönmenin cazibesine karşı koyamazlar. Roma’ya vardıklarında Derek ve Hansel, yeni moda imparatorluğunun ardındaki tuhaf ve eksantrik tasarımcılarla tanışırlar. İkili bir zamanlar bildikleri moda dünyasının inanılmaz bir biçimde değiştiğini, kendilerini de tuhaf bir şekilde çekerek tekrar spot ışıklarının altına sürüklediğini fark ederler.

Bu yeni ve garip, bloglar ve video bloglardan oluşan moda karşıtı dünyaya uyum sağlamaya çalışırken, durdurulmazsa moda dünyasının saygınlığını ve yeniden ünlü olma umutlarını sonsuza dek yok edecek ölümcül bir planı durdurmaya yardım etmekle görevlendirilirler. MODAYI KURTARMA gücüne sadece Derek ve Hansel sahiptir.

Paramount Pictures sunar: bir Red Hour / Scott Rudin Yapımı— ZOOLANDER 2. Filmin yönetmeni Ben Stiller, senaryo yazarları Justin Theroux ve Ben Stiller & John Hamburg ve Nicholas Stoller. Stiller, Owen Wilson, ve Will Ferrell, ilk filmdeki rollerini tekrarladılar. Penélope Cruz ve Kristen Wiig yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna katıldılar. Filmin yapımcıları Stiller, Stuart Cornfeld, Scott Rudin, Clayton Townsend, ve Jeff Mann. Görüntü yönetmeni Dan Mindel.  Yapım tasarımcı Jeff Mann. Kostüm tasarımcı Leesa Evans. Filmin editörü Greg Hayden.

Bir yanıt yazın