Haftanın Filmi
Adderall online payday loans

48. hafta
Müttefik - Allied
Görümce
Sevdam Gözlerinde Kaldı
Mavi Bisiklet
Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları - Underworld: Blood Wars
Kahraman Ördek - Quackerz
Babamın Kanatları

Gizemli Adaya Yolculuk – Journey 2: The Mysterious Island

Gönderen , Tarih Mar.08, 2012, Kategori ***

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK
“Journey 2: The Mysterious Island”

3 Boyutlu yeni aile macera filmi “Gizemli Adaya Yolculuk/Journey 2: The Mysterious Island” 17 yaşındaki Sean Anderson’ın (Josh Hutcherson) hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali almasıyla başlar.
Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan yeni üvey babası Hank (Dwayne Johnson), kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu -ya da bahsedebilecek kadar yaşadığı- bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder.  Burası nefes kesici ölçüde güzel, tuhaf ve ölümcül yaşam formlarına, yanardağlara, altından dağlara ve birden fazla şaşırtıcı gizeme ev sahipliği yapmaktadır.
2008’te dünya çapında hit olan “Journey to the Center of the Earth/Dünyanın Merkezine Yolculuk”un devamı niteliğindeki bu filmde, Sean ve Hank, böyle bir yolculuğu göze almaya istekli tek helikopter pilotu olan Gabato (Luis Guzmán) ve onun güzel ve inatçı kızı Kailani’yle (Vanessa Hudgens) birlikte adayı bulmak, üzerinde yaşayan tek insanı kurtarmak, ve sismik şok dalgaları adayı ve barındırdığı hazineleri sonsuza dek suyun altına gömmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.
“Gizemli Adaya Yolculuk/Journey 2: The Mysterious Island”ta Sean’un annesi Liz’i Kristin Davis, Sean’un büyükbabası ve adada mahzur kalmış yolcunun ta kendisi olan Alexander’ı ise Michael Caine canlandırıyor.
Üç boyutlu olarak çekilen filmi Brad Peyton yönetti. Senaryosunu Brian Gunn ve Mark Gunn’ın kaleme aldığı filmin hikayesi ise Richard Outten, Brian Gunn ve Mark Gunn’a ait.  “Gizemli Adaya Yolculuk/Journey 2: The Mysterious Island”uk yapımcılığını Beau Flynn, Tripp Vinson ve daha önce “Journey to the Center of the Earth/Dünyanın Merkezine Yolculuk”ta da görev almış olan Charlotte Huggins; yönetici yapımcılığını ise Richard Brener, Michael Disco, Samuel J. Brown, Marcus Viscidi, Michael Bostick ve Evan Turner gerçekleştirdi.
Filmin kamera arkası ekibi görüntü yönetmeni David Tattersall, yapım tasarımcısı Bill Boes, kurgu ustası David Rennie, kostüm tasarımcısı Denise Wingate ve Oscar® adayı görsel efektler amiri Boyd Shermis’ten oluşuyor. Filmin müziğini ise Andrew Lockington besteledi.
Contrafilm yapımı “Gizemli Adaya Yolculuk/Journey 2: The Mysterious Island”u New Line Cinema sunuyor. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Film vizyona girişi ile birlikte tüm dünyadaki IMAX® sinemalarında da gösterilecek.

www.gizemliadayayolculuk.com

:, , , , ,
Bu yazı için yorum yapılmamış...

Bir şey mi aradınız?

Sitede arama yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Hala aradığınızı bulamadınız mı? Yorum yazın ya da bizimle iletişime geçin!

Kardeş sitelerimiz...