“Acı Aşk”

Aşk, ihanet, intikam ve entrika dolu bir film

“ACI AŞK”

Daha önce hiç böyle bir aşk filmi izlemediniz

Güzel bir aşk hikayesi gibi başlıyor ama çok acayip şeyler oluyor…

Senaryosunu Onur Ünlü’nün kaleminden aldığı, A. Taner Elhan’ın yönettiği ve Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği acayip bir aşk filmi…

Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun başrol oynadığı, 24 Temmuz’da İstanbul’da çekimlerine başlanan “Acı Aşk” filminin çekimleri 30 iş gününde tamamlandı. Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı aşk, ihanet, intikam ve entrikalarla dolu “Acı Aşk” filminin çekimleri İstanbul ve Eskişehir’de gerçekleşti. Filmin ev sahneleri İstanbul’da Film Sokağı Stüdyoları’nda usta iç mimarlar tarafından tasarlanan stüdyoda gerçekleştirildi. 

Polisiye-drama türündeki film aldatılan bir adam en fazla ne yapabilir sorusunun cevaplarını hiç umulmadık bir şekilde veriyor. İnsan ruhunun karanlık yönlerine eğilen film 18 Aralık’ta vizyona girecek.

Kısaca konu:
Eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Orhan, evlenmeyi planladığı Ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp İstanbul’a gelir ve Oya ile tanışır. Fotoğrafçılık yapan Oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi Seda, Orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. Üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan Orhan’ı zor günler bekler…

Üç kadınında körü körüne aşık olduğu Orhan, tercihini ilk aşkı Ayşe’den mi, karısı Oya’dan mı yoksa öğrencisi Seda’dan yana mı kullanacak?

Yönetmen:  A. Taner ELHAN
Oyuncular: Halit ERGENÇ, Cansu DERE, Songül ÖDEN, Ezgi ASAROĞLU
Ortak Yapımcılar: Orkun ÜNLÜ – Funda ALP
Senaryo: Onur ÜNLÜ
Yapımcı:  Timur SAVCI
Ses Tasarım: Orçun KOZLUCA
Post Prodüksiyon Süpervizörü: Şener ONAR
Yürütücü yapımcı: Esra Seyrekbasan ONAR
Kurgu: Ahmet Can ÇAKIRCA
Görüntü Yönetmeni: Vedat ÖZDEMİR
Müzik: Fairuz Derin Bulut

Resimler:

Bir yanıt yazın