Afacan ve Kurbağa Surat – Orla Frosnapper – Freddie Frogface

AFACAN VE KURBAĞA SURAT”

“AFACAN VE KURBAĞA SURAT”, başka herkesin büyükgöründüğü bir dünyada küçük olmak ve buna rağmen cesaretini korumakla ilgili eğlenceli bir film.

“AFACAN VE KURBAĞA SURAT (3D) / FREDDIE FROGFACE (3D) 30 Eylül’de 3D sinemalarda Türkçe seslendirmeyle vizyona giriyor.

Konu: Henüz 10 yaşında olan, sıkıcı ve durgun bir kasabada yaşayan Victor’un eğlenceli, macera dolu ve komik hikayesi. Victor, yaz aylarını en iyi arkadaşları Jacob, Clara ve köpekleri Sosis ile muziplik yapıp, büyükleri kızdırarak geçirir.

Bir gün kasabaya gezici bir sirkin gelmesiyle olaylar değişir. Sirkin sahibi “Cannonball King”in son gösterisini yapacağını ve herkesin bu son gösteride çıkıp kendi yeteneğini gösterebileceğini söyler.

Ne var ki Victor, kasabanın en çirkin ve kötü kişisi Freddy Frogface’in hedefidir ve ödül için de rakiplerdir. Acaba Victor ve arkadaşları Freddy’nin bu hain planlarının önüne geçebilecekler midir? Sirkteki gösteriye o engellemeden katılabilecekler midir? Victor ve arkadaşları Freddy’yi devre dışı bırakıp, ona çocukların da kendilerini savunabileceklerini gösterebilecekler midir? Freddy Frogface, başka herkesin büyükgöründüğü bir dünyada küçük olmakla ve buna rağmen cesaretini korumakla ilgili eğlenceli bir film.”

Yönetmen:
Peter Dodd
Hikaye: Ole Lund Kirkegaard
Senaryo: Vicki Berlin, Søren Danielsen, Peter Dodd, Michael W. Horsten
Süre: 84 dk
İthalat: Bir Film

Dağıtım: Tiglon

http://www.sendspace.com/file/jrj7wm

Resimler:

Bir yanıt yazın