Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası – Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked

ALVİN VE SİNCAPLAR 3: EĞLENCE ADASI

Jenerasyonlar boyunca global bir fenomen olmaya devam eden ALVIN VE SİNCAPLAR,  2007 yılında gerçek çekim ve bilgisayar efektlerinin birleşimiyle ilk kez beyazperdeye aktarıldı. Yurtdışında tatil döneminin gişe filmi olarak çıkıp, dünya çapında $350 milyon gişeye ulaşan filmde şarkı yazarı olan Dave Seville şarkı söyleyen sincaplarımız Alvin, Simon ve Theodore’u pop star’a dönüştürüyor – fakat bu esnada kontrolü dışında evine yerleşmelerine, kariyerini ve hayatını alt-üst etmelerine de engel olamıyor.
Daha “Alvinnnnn!!!” demeye varmadan, yeni bir ALVİN VE SİNCAPLAR filmi hakkında konuşmalar başlıyor bile. Ünlerinin keyfini süremeden, Sincaplar karşımıza yeni bir film ile çıkıyorlar; önce “ALVİN VE SİNCAPLAR 2” ile dönüş yaptılar ve bu bölümde Alvin, Simon ve Theodore sonunda eşleri ve daha da fazlası bir kız müzik grubu olan dişi sincaplar, Chipettes’lerle tanıştılar..

Bu sefer Sincaplarımız en büyük, heyecan verici ve eğlenceli maceraları ile ALVİN VE SİNCAPLAR 3: EĞLENCE ADASI ile karşımızdalar; gemi ile tatile çıkan sincaplarımız ve Chipettes’ler, seyahat ettikleri lüks gemiyi oyun alanlarına çeviriyorlar , ta ki gemileri ıssız bir adada karaya oturana kadar. Sincapalr ve Chipettes’ler evlerinin yolunu bulmaya çalışırken, farkına varıyorlar ki düştükleri ada sandıkları kadar da ıssız değil.
Yeni filmde aradığınız her şey var: lüks bir seyahat gemisinin altını üstüne getiren sincaplar, efsanevi bir salsa dans şovu, patlayan yanardağlar, insan kılığında atletik gereçler, gizemli bir gemi kalıntısı; havaya uçurdukları bir uçurtma ile yerlerini belli etmeye çalışan Sincaplar ve Chipettes’ler ve tabii ki bugüne kadar ki en güzel ‘Sincaplanmış’ şarkılar.

Alvin, Simon, Theodore, Brittany, Jeanette ve Eleanor her zamankinden farklı halleriyle karşınızda. İşte filmi aktaran, yapan ve oynayanlardan hikayenin ta kendisi;
ALVİN VE SİNCAPLAR 3: EĞLENCE ADASI

ROSS BAGDASARIAN (Yapımcı ve ‘Alvin ve Sincaplar’ın yaratıcısı): “ALVİN VE SİNCAPLAR 3: EĞLENCE ADASI bugüne kadar çalıştığımız en kapsamlı film oldu.”

JUSTIN LONG:  “Alvin’e iyi bir ders oldu: Şartlar zorlandığında ve tehlike altına girdiğinizde bir adım geri durup It’s a good lesson for Alvin: When push comes to shove, and the stakes are high – you have to step up and take charge.  (And by the way, adults need that message more than kids!)”
Alvin’s counterpart, the Chipette Brittany, also undergoes a metamorphosis, of sorts, as does her sister Eleanor.

SOUNDTRACK LIST

1. Party Rock Anthem  – Lmfao
2. Bad Romance  – Lady Gaga
3. Trouble  – Pink
4. Whip My Hair  – Willow Smith
5. Vacation – The Go-Go’s
6. We Have Arrived
7. Say Hey  – Michael Franti & Spearhead
8. Real Wild Child – Iggy Pop
9. S.O.S.  – Rihanna
10. We Speak No Americano/Conga  – Yolanda Be Cool Vrs DCup
11. Survivor   –  Destiny’s Child;Da Brat
12. Born This Way/Ain’t No Stoppin Us Now/ Firework
13. Club Can’t Handle Me (Bonus Track)  – Flo Rida ft. David Guetta

Türkçe Dublaj Kadrosu:
/Alvin/            ALVIN             YEKTA KOPAN
/Simon/                SIMON             ÖZGÜR ÖZDURAL
/Theodore/        THEODORE     AHMET TAŞAR
/Brittany/        BRITTANY     ELİF ACEHAN
/Eleanor/        ELEANOR         SEDA ÖZELSOY
/Jeanette/        JEANETTE     PELİN ÖZENGİN
/Ian/            IAN         MUSTAFA DİNÇ
/Dave/            DAVE         SAVAŞ ÖZDURAL
/Ryan/                RYAN            MUSTAFA ORAL
/Zoe/            ZOE         ZEYNEP ATEŞER
Additional voices/            Diğer Sesler:

İLKGÜL KAYA                IŞIL KILIÇ
ARZU AKIN                   CEREN GEDİKALİ
BUKET GÖRMÜŞ            MÜGE SUNTUR
ALİ HOCAOĞLU            KEREM KOBANBAY
EREN TOYDEMİR           EREN GENÇ

Bir yanıt yazın