Bir Varmış Bir Yokmuş

“BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ”
6 MART’TA SİNEMALARDA!

Başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen’in yer aldığı, 6 Mart’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Bir Varmış Bir Yokmuş filmi için Mert Fırat Müslüm Gürses’in ünlü şarkısı Nilüfer’i seslendirdi. Filmin en çarpıcı sahnesinde çalan, düzenlemesini Ahmet Kenan Bilgiç, Okan Kaya ve Taner Yücel’in yaptığı şarkının klibi bugün televizyonlarda ve filmin sosyal medya hesaplarında ilk kez yayınlandı.

Filmde rock müzisyeni Ozan karakterini canlandıran Mert Fırat, Nilüfer şarkısını seslendirmesini şöyle yorumladı: “Müslüm Gürses’in en özel albümündeki en sevdiğim şarkısını söylemiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Sözlerinin Murathan Mungan’a ait olması da ayrıca çok önemli benim için. Müslüm Gürses’i zamanında canlı olarak dinleme ve kendisiyle tanışma şansı da bulduğum için şimdi benim bu özel şarkıyı seslendirmem ayrıca çok heyecan verdi bana, şarkı söylemekten daha çok duygusal bir paylaşımdı benim için. Umarım filmi izleyenler ve şarkıyı dinleyenler de bu heyecanı benimle paylaşırlar.”

Nilüfer şarkısının klibini izlemek için:

Başka Dilde Aşk, Atlıkarınca ve Erkek Tarafı ile başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın merakla beklenen yeni filminin özgün müzikleri Bubituzak grubu imzası taşırken, müziklerin yer aldığı albüm Pasaj Müzik etiketiyle 6 Mart Cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

Albüm öncesi filmin müzikleri geçtiğimiz hafta yapılan partiyle tanıtılmış, gecede sahneye filmin özgün müziklerini yapan Bubituzak’la beraber Mert Fırat’ın filmde canlandırdığı karakterin solisti olduğu Vah Belinda grubu çıkmıştı. Mert Fırat filmde söylediği şarkıların yanı sıra  ilk kez bu gecede canlı olarak seslendirdiği Nilüfer şarkısıyla da davetlilerden büyük beğeni topladı.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan’ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Judith Liberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.
Kutu Film ve Nu Look Production’ın yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaparken, özgün müziklerinde Bubituzak grubunun imzası yer alıyor.

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ

Yönetmen: İlksen Başarır
Oyuncular: Mert Fırat, Melisa Sözen, Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz, Göktay Tosun
Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız
Müzik: Bubituzak
Senaryo: İlksen Başarır ve  Mert Fırat
Tür: Romantik
Yapım şirketi: Kutu Film, Nu Look Production
Yapımcı: Hazal Dut, Muzaffer Yıldırım

SİNOPSİS:
Bir şarkıyı beğenirsiniz çünkü onu yazan bir şekilde size dokunmuştur. Nehir’in peşine düştüğü şarkıda ise sonu olmayan bir yol Ozan’a çıkmaktadır. Birinin kararlılığı ile diğerinin gelgitleri arasında sıkışıp kalan ilişkileri, aslında biraz da yetişkinlerin elinde kalan son masaldır.

Bir yanıt yazın