Carrie: Günah Tohumu – Carrie

CARRIE: GÜNAH TOHUMU
8 Kasım’da Sinemalarda.

Onun adını öğreneceksiniz.
“CARRIE: GÜNAH TOHUMU” yaşıtlarının dışladığı, aşırı dindar annesinin (Julianne Moore) ise fazlasıyla üzerine düştüğü utangaç bir genç kız olan Carrie White (Chloë Grace Moretz) hakkındaki klasik korku hikayesinin yeni bir yorumu. Mezuniyet balosunda patlama noktasına getirilen Carrie yaşadığı küçük kasabada telekinetik terör estiriyor.
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) ve Screen Gems, Misher Films yapımı doğaüstü korku gerilim olan Kimberly Peirce filmi “CARRIE: GÜNAH TOHUMU”nu sunar. Stephen King’in en çok satan romanının bu yeni yorumunda başrolleri Chloë Grace Moretz (“Kick-Ass”, “Hugo”), Judy Greer (“The Descendents”), Portia Doubleday (“Youth in Revolt”) ve dört kez Oscar® adayı Julianne Moore (“Crazy”, “Stupid”, “Love”, “The Kids Are Alright”) paylaşıyor. Filmde, ayrıca, Alex Russell (“Chronicle”), Gabriella Wilde (“The Three Musketeers”) ve Ansel Elgort da (“Divergent”) yer alıyor.
“CARRIE: GÜNAH TOHUMU”nun yönetmenliğini Kimberly Peirce, yapımcılığını Kevin Misher (“Public Enemies”), yönetici yapımcılığını ise J. Miles Dale (The Vow) üstlendi. Stephen King’in romanına dayanan filmin senaryosunu Lawrence D. Cohen ve Roberto Aguirre-Sacasa (“Big Love”) kaleme aldı. “CARRIE: GÜNAH TOHUMU”nun yaratıcı ekibi, görüntü yönetiminde Steve Yedlin (“Looper”), yapım tasarımında Carol Spier (“Eastern Promises”), kurguda A.C.E.’den Lee Percy (“Boys Don’t Cry”) ve A.C.E.’den Nancy Richardson (“The Twilight Saga: Eclipse”), kostüm tasarımında ise Luis Sequeira’den (“Mama”) oluşuyor. Filmin müziklerini Marco Beltrami besteledi (“World War Z”); müzik amirliğini ise Randall Poster (“The Heat”) gerçekleştirdi.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157636846492334″]

Bir yanıt yazın