Çılgın Dersane 3

ÇILGIN DERSANE 3
17 OCAK’TA SİNEMALARDA!

Aksoy Film’in yapımcılığında Çılgın Dersane (2007) ve Çılgın Dersane Kampta (2008) adıyla çok izlenen seri filmlerinin üçüncüsü, Çılgın Dersane 3 adıyla 17 Ocak’ta tüm sinemalarda vizyona girecek.
Başrollerinde Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazer, Ozan Aydemir, Okan Karacan ve Zeynep Aktuğ’un oynadıkları gençlik filminin diğer oyuncuları ise Merve Uçer, Buket Kahraman, Boğaç Aksoy, Ahmet Kayakesen , İrfan Arslanhan ve Ozan Güler… 17 Ocak Cuma günü beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşacak olan filmde yer alan sıcak sahil görüntüleri, deniz, kum ve güneş ile izleyicilerin içleri ısınacak.
Özlem Dershanesi’nin öğrencileri dershaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, hiç de akıllarında olmayan otel çalışanı Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek, onun için hayati bir önem taşıyan sorununu çözmek için kolları sıvarlar. Bu arada karşı dershanenin öğrencileri ise yarışmayı kazanmak için her türlü yolu deneyecektir. Komedi, aşk, karşılıklı oyunlar, dans ve gençlik dolu olan filmin senaryosunu İrfan Saruhan ve Şafak Güçlü birlikte yazdılar. Yapımcılığını Servet Aksoy’un üstlendiği Çılgın Dersane 3 filminin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.

KÜNYE
YAPIM ŞİRKETİ: AKSOY FİLM
YÖNETMEN: KAMİL ÇETİN
YAPIMCI: SERVET AKSOY
ORTAK YAPIMCI: FARUK METİN
OYUNCULAR: DUYGU ÇEYİNKAYA (KURDELA), PAŞHAN YILMAZEL (MOJO), OKAN KARACAN (DOKTOR), ZEYNEP AKTUĞ (ŞEBNEM), OZAN AYDEMİR (FIRILDAK), BUKET KAHRAMAN (DİLA), MERVE ÜÇER (ZEYNEP), OZAN GÜLER (ALİ), BOĞAÇ AKSOY (CENKER), YEŞİM TAŞDELEN (KASIMPAŞALI), ALİCAN UĞUR (AYI), İLKİN OĞUZHAN ÇAKIR (GECİT), BADE DENİZ (DANSÇI), AHMET KAYAKESEN (ERCÜ), SERENAY AKTAŞ (MERVE), ENİS KARACA (DANSÇI), İLAYDA ÇİÇEK (DANSÇI), ÜNAL HOŞKAL (MUSTAFA), PINAT AKILVEREN (EMEL), İRFAN ARSLANHAN (OSMAN), FİLİZ GÖK (YELDA), RECEP TİRYAKİ (WEBCAM)
SENARYO: İRFAN SARUHAN, ŞAFAK GÜÇLÜ, SERVET AKSOY
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: AHMET KASAPOĞLU
YAPIM KOORDİNATÖRÜ: ÖZLEM TUNÇ
YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI: BURCU AKŞOY, YASEMİN KÜÇÜKÇAVDAR
YARDIMCI YÖNETMEN: ALİ AYYILDIZ
KOSTÜM: EBRU TUNÇOKTAY
KURGU: HAKAN AKYOL
SANAT YÖN: ŞEBNEM TEZCAN
MAKYAJ: HÜLYA KELEŞ
MÜZİK: OĞUZ KAPLANGI
TÜR: GENÇLİK-KOMEDİ

Bir yanıt yazın