Çılgın Hırsız 2 – Despicable Me 2

ÇILGIN HIRSIZ 2
4 Ekim 2013 DE ViZYONA GİRİYOR

Sinopsis: Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya çapında başarılı olan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında tüm dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan fazla hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştu. 2013 sonbaharında, Çılgın Hırsız 2 ile daha fazla Minyon çılgınlığı için hazır olun. Chris Meledandri ile ünlü film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, ayrıca yeni ve çok sayıda olağanüstü komik karakterlerin yer aldığı yepyeni bir komedi macera filmi yarattılar. Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya çapında başarılı olan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında tüm dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan fazla hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştur. 2013 yazında, Çılgın Hırsız 2 ile daha fazla Minyon çılgınlığı için hazır olun.

CHRIS MELEDANDRI ile ünlü film yapım ekibi, (eski?) süper kötü Gru’nun (STEVE CARELL of The 40-Year-Old Virgin, Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!), güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, ayrıca yeni ve çok sayıda olağanüstü komik karakterlerin yer aldığı yepyeni bir komedi macera filmi yarattılar.
Şimdi her zaman girişimci olan Gru, Margo’yu (MIRANDA COSGROVE, TV’deki iCarly’den), Edith’i (DANA GAIER Bullied’den) ve Agnes’i (ELSIE FISHER televizyondaki Masha and the Bear’dan) büyütmek için süper suçlarla dolu bir hayatı geride bıraktığından Gru, Dr. Nefario (RUSSELL BRAND Get Him to the Greek, Hop’dan)  ve Minyonların biraz boş zamanı vardır.

Ama banliyöde bir aile babası rolüne alışmaya başlarken, kendini tüm dünyada kötülerle savaşmaya adamış ultra gizli bir organizasyon  kapısını çalar. Artık olağanüstü bir suçun sorumlusunun kim olduğunu bulmak ve onu adalete teslim etmek Gru ve yeni ortağı Lucy Wilde’a (KRISTEN WIIG Bridesmaids’den ve  televizyonda Saturday Night Live’dan) kalmıştır. Ne de olsa, dünyanın en büyük eski kötüsünün yerini almak için yarışan kişiyi, yine eski kötü yakalayabilir.

Çılgın Hırsız 2’nin geri dönen kastına katılanlar; erkekler için yerel saç nakli kulübünün
sahibi ve Gru oyundan ayrıldığından beri dünyanın en çılgın suçunun baş şüphelisi Floyd Eagle-san rolüyle KEN JEONG (The Hangover üçlemesi, televizyon’da Community); Kötüler Karşıtı Liginde Lucy’nin patronu ve soyadı Minyonlara sonsuz bir eğlence kaynağı olan süper ajan Silas Ramsbottom rolüyle STEVE COOGAN; Margo’nun kızlık çağı sevgisinin (ve Gru’nun büyük sıkıntısı) ah-çok-tatlı nesnesi Antonio rolüyle MOISES ARIAS (Hannah Montana, The Secret World of Arrietty) ve Antonio’nun babası, Salsa & Salsa restoranının sahibi ve bugüne kadar kötülük yapan en maço süper kötü olabilen ya da olmayabilen EL Macho, Eduadorda Peres rolüyle BENJAMIN BRATT (Miss Congeniality, Snitch).

Çılgın Hırsız 2, açılış filminin iki yönetmenini yeniden bir araya getiriyor; Oscar® adayı
CHRIS RENAUD (Annie öüllü kısa film No Time for Nuts, Dr. Seuss’ The Lorax) & PIERRE COFFIN (gelecek Minions). İkili ilk maceraya enerji dolu ve beklenmedik bir hayat vermiştir. Filmin yapımcısı Illumination’ın CEO’su Chris Meledandri (Despicable Me, Hop, Dr. Seuss’ The Lorax, Ice Age franchise) ve yapımcı JANET HEALY’nin (Despicable Me, Hop, Shark Tale) üçüncü işbirliğidir.

Kamera arkasının yetenekli takımına öncülük eden başarılı bir ekip vardır. Kurgucular GREG PERLER (Despicable Me, Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit) ile yapım tasarımcıları YARROW CHENEY (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax) ve ERIC GUILLON’dur (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax).  ONlara Çılgın Hrsız 2’nin orijinal ve tema şarkılarının yaratıcıları, Grammy ödüllü sanatçı ve hit müzik yapımcısı PHARRELL WILLIAMS destek vermiştir. Kendisine, filmin müziğini bestelemek üzere film serisine geri dönen HEITOR PEREIRA (Despicable Me, Beverly Hills Chihuahua) da katılmıştır.

3D CGI film, SERGIO PABLOS (Despicable Me), CINCO PAUL & KEN DAURIO (Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me, Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!) yarattığı karakterlere dayanmaktadır ve Cinco Paul ile Ken Daurio tarafındna yazılmıştır.

Tür: 3 boyutlu animasyon, komedi-macera
Yönetmen : Chris Renaud & Pierre Coffin
Yazar: Cinco Paul & Ken Daurio
Karakterlerin Yaratıcıları : Sergio Pablos, Cinco Paul & Ken Daurio
Yapımcı: Chris Meledandri, Janet Healy

Fragmanlar:

İlk Fragman

İkinci Fragman

Üçüncü fragman

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157635949658043″]

Bir yanıt yazın