Efsane Beşli – Rise Of The Guardians

EFSANE BEŞLİ

SİNOPSİS: Efsane Beşli, çocukluk efsanelerinin ötesinde her biri sıra dışı becerilere sahip bir grup kahramandan oluşuyor. ‘Kara’ olarak bilinen kötü ruh, inançlarımızı yok etmek için işe koyulduğunda ölümsüz Efsane Beşli üyeleri umutlarımızı ve  hayallerimizi korumak için ilk defa kaba kuvvete baş vurmak zorunda kalır. Kara, dünyayı kuşatmak için korku ve karanlık tehditleri yayarken onu yenmek için Jack Frost’un Efsane Beşli ekibine katılması gerekmektedir.

EFSANE BEŞLİ (RISE OF THE GUARDIANS)
PRODÜKSİYON NOTLARI

Ya Noel Baba, Paskalya Tavşanı, Diş Perisi ve Uyku Perisi’nin geçmişinde, bilinenden çok daha fazla şey varsa? Hediyeler, yumurtalar, para ve hayal dağıtan bu yardımseverler, göründüğünden çok daha başkaysa? DreamWorks Animaton’ın “Rise of the Guardians – Efsane Beşli”sinde aynen öyleler! Çocukluğumuzun bu ölümsüz, güçlü ve tez canlı efsanelerin yeni görevi, güçlerinin tamamını kullanarak her yaştan çocuğun masumiyetini ve hayal gücünü korumaktır. Çocukların umut ve hayallerini ellerinden alarak, Efsane Beşli’nin varlığına son vermek isteyen bir tehdit ortaya çıkınca, sevilen kahramanlar, dünyayı kurtarmaktansa karlı bir günün tadını çıkarmayı tercih eden isteksiz yeni eleman Jack Frost’un yardımına ihtiyaç duyar.
Kuzey Kutbu’nun derinliklerinden Şangay’daki bina çatılarında, oradan New England’daki minik bir kasabada ve daha nice yerde Efsane Beşli, şeytani Kara’ya karşı büyük bir savaş başlatıyor. Kara’nın, dünyaya korku salarak dünyayı ele geçirme planı, ancak inanç gücü ve Efsane Beşli’nin sihri sayesinde alt edilebilir.

Gösterim Tarihi:
11 Ocak 2013
Dağıtım: UIP Filmcilik
Yönetmen:
Peter Ramsey
Seslendirenler:
Chris Pine (Jack Frost / Ses)
Alec Baldwin (North / Ses)
Hugh Hackman (E. Aster Bunnymund / Ses)
Isla Fisher (Tooth / Ses)

Bir yanıt yazın