Eyyvah Eyvah

EYVAH EYVAH!!!
ATA ÇALIYOR, DEMET SÖYLÜYOR!
KAHKAHA GELİYOR!!!

Sezonun en iddialı, en komik filmlerinden biri ekranların ve sahnelerin en eğlenceli iki isminden geliyor: DEMET AKBAĞ ve ATA DEMİRER!!!

İki ünlü isme, sinema, tiyatro ve televizyon dünyasının pekçok ünlü isminin eşlik ettiği kahkaha dolu maceraları BKM Film yapımı Eyvah Eyvah ile 26 Şubat 2010’da sinemalarda olacak!

Ata Demirer’in, Trakyalı, klarnet çalan bir genci; Demet Akbağ’ın albümü çıkmak üzere olan bir bar şarkıcısını canlandırdığı komedi filminin fragmanı bu haftasonu sinemaseverlerin karşısına çıkıyor!

Film, Demet Akbağ’ın kariyerinde de beyazperdede ilk kez komedi performansı sahnelediği film olacak. Yıllardır ekranda ve tiyatro sahnesinde seyirciyi güldüren Akbağ, sinema filmlerinde bugüne kadar hiç komik kadını oynamamıştı. Ata Demirer’in de ilk senaryo denemesi olan Eyvah Eyvah’ın yönetmeni ise Hakan Algül.

Çekimleri yaz aylarında Çanakkale ve İstanbul’da gerçekleşen Eyvah Eyvah, 26 Şubat’da Türkiye ve Avrupa’da sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin konusu: Hüseyin (Ata Demirer), Trakya’nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır.

Hayatta iki büyük aşkı vardır: Klarnet çalmak ve Müjgan! Tam Müjgan’la da müzikle de hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır.

Seyircinin kahkahalarla izleyeceği macerasında Hüseyin’e İstanbul’da önce klarneti destek olacaktır sonra da şarkıcı Firuzan (Demet Akbağ).

İstanbul’un gece klüplerinde fırtına gibi esen ve albümü için heyecanla çalışan Firuzan’ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin’le tanışınca ise hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır.

YAPIM: BKM FİLM
YÖNETMEN: HAKAN ALGÜL
SENARYO: ATA DEMİRER
OYUNCULAR:
ATA DEMİRER
DEMET AKBAĞ
ÖZGE ŞAKRAK BORAK
SALİH KALYON
TANJU TUNCEL
BİCAN GÜNALAN
MERAY ÜLGEN
ŞEHSUVAR AKTAŞ
CANER ALKAYA
BÜLENT ŞAKRAK
TEVFİK YAPICI
OKAN ÇABALAR
ALİ SAVAŞÇI

Gösterim Tarihi: 26 Şubat 2010
Dağıtım: UIP Filmcilik
Yapım: BKM Film

Resimler:

Bir yanıt yazın