Kayıp Aranıyor – Searching

KAYIP ARANIYOR
(Searching)

David Kim’in (John Cho) 16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından, yerel bir soruşturma başlatılır ve davaya bir dedektif atanır. Fakat 37 saat sonra elde hâlâ tek bir ipucu bile olmadığı için, David henüz kimsenin bakmadığı, günümüzde tüm sırların saklandığı yeri aramaya karar verir: Kızının dizüstü bilgisayarını. Her gün iletişim için kullandığımız teknolojik aletler aracılığıyla anlatılan bu hiper modern gerilim hikayesinde, kızı sonsuza dek yok olmadan önce, David onun dijital ayak izlerini takip etmek zorundadır.

“SEARCHING/KAYIP ARANIYOR”un başrollerini John Cho (Star Trek, Harold & Kumar), Debra Messing (“Will & Grace”), Joseph Lee ve Michelle La paylaşıyor. Aneesh Chaganty’nin yönetmenliğini, Timur Bekmambetov, Sev Ohanian, Adam Sidman ve Natalie Qasabian’ın yapımcılığını üstlendiği “SEARCHING/KAYIP ARANIYOR”u Aneesh Chaganty ile Sev Ohanian yazdı. Filmin ortak yapımcılığını Congyu E.; yönetici yapımcılığını ise Maria Zatulovskaya, Ana Liza Muravina ve Igor Tsay gerçekleştirdi.

“SEARCHING/KAYIP ARANIYOR”un görüntü yönetimi Juan Sebastian Baron’un, kurgusu Will Merrick ve Nick Johnson’ın, müziği Torin Borrowdale’in, ses tasarımı Nathan Ruyle’nin, yapım tasarımı ise Angel Herrera’nın imzasını taşıyor. Filmin oyuncu seçimini Lindsey Weissmueller üstlendi.

“SEARCHING/KAYIP ARANIYOR” Screen Gems ve Stage 6 Films’in Bazelevs işbirliğiyle gerçekleştirdiği bir Timur Bekmambetov yapımıdır.

Gösterim Tarihi: 28 Eylül 2018
Dağıtım: Warner Bros.
Yönetmen: Aneesh Chaganty
Oyuncular: John Cho, Debra Messing, Joseph Lee, Michelle La