Kimliksiz – Unknown

KİMLİKSİZ
“UNKNOWN”

Dr. Martin Harris (Liam Neeson) Berlin’de geçirdiği bir araba kazasından sonra kendine geldiğinde birdenbire karısının (January Jones) kendisini tanımadığı ve başka bir adamın da (Aidan Quinn) kendisinin yerine geçtiğini fark eder. Resmi olarak kimse ona inanmamaktadır ve kimliği belirsiz suikastçılar tarafından takip edilmektedir. Birdenbire kendini, başka bir ülkede yanlız, yorgun ve kaçak durumunda bulur.
Beklenmedik bir şekilde ona tek yardım eden kişi Ally (Diane Kruger) sayesinde bu durumdan kurtulmak için uğraşır. Ancak, gerçeği ortaya çıkartmak ve kimliğini geri kazanmak için kendisini ne kadar zorlayabileceğini ve ne kadar ileri gidebileceğini bilmez.

Yönetmen: Jaume Collet-Serra (“Orphan”)
Oyuncular:
Oscar® adayı Liam Neeson (“Schindler’s List”), Diane Kruger (“Inglorious Basterds”), January Jones (TV dizisi “Mad Men”), Aidan Quinn, Bruno Ganz (“The Reader”) ve Oscar® adayı Frank Langella (“Frost/Nixon”).
Senaryo: Oliver Butcher & Steve Cornwell ve Karl Gadjusek ve Anthony Peckham tarafından, Didier van Cauwelaert’ın Out of My Head adlı romanından uyarlanmıştır.
Yapımcılar: Joel Silver, Leonard Goldberg ve Andrew Rona
Yönetici Yapımcılar: Steve Richards, Sarah Meyer ve Peter McAleese
Ortak Yapımcılar: Richard Mirisch, Adam Kuhn, Charlie Woebcken, Christoph Fisser and Henning Molfenter

www.kimliksizfilm.com

Resimler:

Bir yanıt yazın