Muhbir – Snitch

SNITCH (MUHBİR)

SİNOPSİS
Snitch (Muhbir), Ric Roman Waugh yönetmenliğinde aksiyon, macera ve dramın iç içe geçtiği sürükleyici bir film…
İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson – Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon – Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır.John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.
John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams – Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal – The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt – Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.

TÜRKİYE VİZYON TARİHİ: 14.06.2013
İTHALATÇI: D YAPIM / DAĞITIMCI: PİNEMA
EXCLUSIVE MEDIA VE PARTICIPANT MEDIA SUNAR IMAGENATION ABU DHABI İŞBİRLİĞİYLE BİR FRONT STREET
PRODUCTIONS İŞBİRLİĞİYLE BİR EXCLUSIVE MEDIA YAPIMI BİR RIC ROMAN WAUGH FİLMİDWAYNE JOHNSON
“SNITCH” BARRY PEPPER JON BERNTHAL MICHAEL K. WILLIAMS MELINA KANAKAREDES NADINE VELAZQUEZ RAFI GAVRON DAVID HARBOUR İLE BENJAMIN BRATT VE SUSAN SARANDON KAST MARY VERNIEU, CSA VE LINDSAY GRAHAM KOSTÜM TASARIMI KIMBERLY ADAMS-GALLIGAN MÜZİK ANTONIO PINTO KURGU JONATHAN CHIBNALL YAPIM TASARIM VINCENT REYNAUD GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ DANA GONZALES YARDIMCI YAPIMCI JULIAN LONGNECKER UYGULAYICI YAPIMCI JEFF SKOLL GUY EAST BECKI CROSS TRUJILLO DAVID FANNING JUSTIN HAYTHE YAPIMCI NIGEL SINCLAIR MATT JACKSON JONATHAN KING DWAYNE JOHNSON DANY GARCIA ALEX BRUNNER TOBIN ARMBRUST YAZAN JUSTIN HAYTHE VE RIC ROMAN WAUGH YÖNETMEN RIC ROMAN WAUGH

Bir yanıt yazın