Parker

PARKER

TEMİZE ÇIKMAK İÇİN KURNAZCA OYNAMALISIN

25 Ocak’ta Amerika ile aynı anda ülkemizde de gösterime girecek filmin başrollerini Hollywood’un beğenilen yakışıklı oyuncusu Jason Statham ile güzel yıldız Jennifer Lopez’in paylaştığı filmin yeni Türkçe afişi çıktı. Donald Westlake’in en çok satan kitap serisinden Flashfire romanından uyarlanmış filmde kendine has tarzı olan eşsiz profesyonel hırsız bukez dolandırılıp soygunu beraber yaptığı ekibi tarafından yola atılarak ölüme terkedilmesi üzerine kimlik değiştirip emlakçı bir kadın ile benzersiz bir iş birliği yapıp son zamanların unutulmaz silahlı soygununa imza atacaktır.

The Devil’s Advocate ve Ray filmlerinden tanıdığımız Taylor Hackford’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryo yazarı ise Oscar ödüllü film Black Swan’ın senaristlerinden John J. McLaughlin.

Gerilim dolu suç, aksiyon türündeki filmdeki perfromanslarıyla sinema perdesinin birbirine yakışan, uyumlu, unutulmaz çiftlerine biri daha eklenmesi kaçınılmaz gibi görünüyor. Jason Statham filme, Rahat ol!Hak etmeyen insanları asla incitmem! felsefesiyle ahlaklı bir hırsız rolüyle kendisine yine yeni bir hayran kitlesi daha ekleyecek.

Film Bilgileri

Gösterim Tarihi: 25 Ocak 2013
Orijinal Adı: Parker
İthalat: Medyavizyon
Dağıtım: Medyavizyon
Yönetmen: Taylor Hackford
Senaryo: John J. McLaughlin
Oyuncular: Jennifer Lopez, Jason Statham, Sala Baker, Nick Nolte, Michael Chiklis
Filmin Süresi: 118 dakika.
Yapım: ABD
Tür: Aksiyon

Türkçe Altyazılı Fragman: http://www.youtube.com/watch?v=vfBqdngIROg

Bir yanıt yazın