Percy Jackson: Canavarlar Denizi – Percy Jackson: Sea of Monsters

PERCY JACKSON CANAVARLAR DENİZİ
16 AĞUSTOS’TA 3D VE TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİYLE SİNEMALARDA!

Deniz Tanrısı Poseidon’un oğlu Percy Jackson’ın maceraları devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla uzun bir yolculuğua çıkan Percy, kendini kahraman gibi hissetmiyor, ona şansın yardım ettiğini düşünür.
Percy, canavar bir üvey kardeşi olduğunu öğrenince, Poseidon’un oğlu olmanın bir lanet mi yoksa şans mı olduğunu merak eder. Percy ve arkadaşları yarı tanrıları kurtarmak için sihirli Altın Post’u bulurlar. Macera yolculukları onları Washington’ın Florida eyaletine götürür. Çok tehlikeli sularda mücadele etmek zorunda kalan Percy ve ekibi, insanların Bermuda Şeytan Üçgeni dedikleri yere yani “Canavarlar Denizi” ne girerler. Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır. Çok tehlikeli sularda mücadele etmek zorunda kalan Percy ve ekibi, insanların Bermuda Şeytan Üçgeni dedikleri yere yani “Canavarlar Denizi” ne girerler ve macera başlar…
Ateş üfleyen bir boğayla, korkunç deniz canlılarıyla, tek gözlü devlerle savaşırlar. Kaçmak için tırmanmaları gereken kazıklar Percy’nin ulaşamayacağı kadar yüksektir. Soluksuz macera da tam burada başlar…

Filmin başrol oyuncusu Logan Lerman: “Genç oyuncuların aynı sette olması oldukça eğlenceliydi. Ilk filmde zaten çok iyi bir enerjimiz oluşmuştu ve yeni filmi dört gözle bekliyorduk. Filmin hayranlarına ve “Percy Jackson” ı beğenen herkese teşekkür ediyorum.” diyor.
“Bu filmin başlangıcında, Percy’nin gücüne güvenerek yaşamadığını görüyoruz. Percy Yunan Tanrısı Poseidon’un baskısı altında olduğunu hissediyor ve sonra bir erkek kardeşi olduğunu öğreniyor.
Yönetmen Thor Freudenthal “ Percy’nin Half-Blood Kampını savunmak için karşısında durması gereken çok fazla şey var ve Kahraman olduğunu kendine kanıtlamak zorunda. Babasından uzak büyüyen Percy, evini korumak ve kahramanlığını kanıtlamak içi yanında sadece arkadaşlarıyla birlikte savaşmak zorunda.” diyor.
Annabeth Chase karakteriyle geri dönen Alexandra Daddario, Athena’nın kızı yarı tanrıyı canlandırıyor. “İlk filmde tüm kötülüklerin kahramanı olan ve gerçek hayatta asla karşılaşamayacağını bir karakteri canlandırıyordum ancak Canavalar Denizi’nde Annabeth’in hassas taraflarını görüyoruz. İlk başlarda çok sert olsa da sonradan içindeki hassas duyguları görüyoruz.” diyor.
“İlk filmde Zeus’un ışık küresini çalan Luke, Canavarlar Denizi’nde bu macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Babasına isyan eden Percy çok sinirli ve öfkeli, Tanrılara gerçek patronun kim olduğunu göstermek istiyor ve bu uğurda herşeyi yapıyor.” diyor Logan.

Vizyon Tarihi: 16.08.2013
Yönetmen: Thor Freudenthal
Oyuncular: Logan Lerman, Alexandra Daddario, Douglas Smith, Leven Rambin
Görüntü Yönetmeni: Shelly Johnson
Senaryo: Marc Guggenheim, Eser: Rick Riordan
İthalat: 20th Century Fox
Dağıtım: Tiglon
Süre: 106 dk.

Türkçe dublajlı fragmanı izlemek için: http://bit.ly/18YcTyn
Türkçe altyazılı fragmanı izlemek için: http://bit.ly/193QOlz

Bir yanıt yazın