Sihirli Orman – Into the Woods

SİHİRLİ ORMAN (INTO THE WOODS)
DISNEY

Disney’den “Sihirli Orman” (Into The Woods) farklı masallardan oluşan, birkaç hikayenin konusunun içiçe geçtiği ve karakterlerin dilek ve arayışlarının sonuçlarının keşfedildiği çağdaş bir yorum… Bu komik ve samimi müzikal Sindirella (Anna Kendrick), Kırmızı Başlıklı Kız (Lilla Crawford), Jack ve Fasulye Sırığı (Daniel Huttlestone) ve Rapunzel (MacKenzie Mauzy) isimli klasik masalların devamı niteliğini taşıyor. Bütün bu masallar; tek dilekleri bir aile kurmak olan bir fırıncı ve karısı ile (James Corden ve Emily Blunt) onları lanetleyen cadının (Meryl Streep) özgün hikayesiyle birleşiyor.

Akademi ödülü sahibi müzikal “Chicago” ve Disney’in “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde” filmlerinde imzası olan başarılı sinemacı Rob Marshall’ın yönettiği film, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan James Lapine ile filmin müziğinin ve şarkı sözlerininin sahibi efsanevi besteci Stephen Sondheim’in Tony ödüllü orijinal müzikaline dayanıyor. Yapımcıları John DeLuca, Marshall, Marc Platt ve Callum McDougall olan “Sihirli Orman” 20 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek.

Yönetmen: Rob Marshall
Tür: Müzikal drama
Vizyon Tarihi: 20 Şubat 2015
Süre: 125 dakika
Oyuncular: Meryl Streep, James Corden, Emily Blunt, Anna Kendrick, Chris Pine, Daniel Huttlestone, Tracey Ullman, Lilla Crawford ve Johnny Depp, Christine Baranski, Tammy Blanchard, Lucy Punch, MacKenzie Mauzy, Billy Magnussen
Yapımcılar: John DeLuca, Rob Marshall, Marc Platt, Callum McDougall
Senaryo: James Lapine
Müzik ve şarkı sözleri:    Stephen Sondheim
Esinlenilen müzikalin yaratıcıları: Stephen Sondheim ve James Lapine
Tür: Müzikal drama
Vizyon Tarihi: 20 Şubat 2015
Süre: 125 dakika

“Sihirli Orman – Into the Woods” için bir yanıt

Bir yanıt yazın