Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up All In

“Sokak Dansı 5: Rüya Takımı”
12 Eylül’de sinemalarda!

Tüm dünyayı kasıp kavuran gençlik ve dans şöleni Sokak Dansı, serinin beşincisi olan Rüya Takımı ile geri dönüyor.
Miami’li sokak dansçısı Sean Asa (Ryan Guzman) profesyonel dans hayatına atılmak ve vizyonunu değiştirmek için Hollywood’a yerleşmeye karar verir, tam da bu sırada dans grubunun önderi Andie West (Briana Evigan) katıldıkları televizyon yarışmasında finale kaldıklarını ve Las Vegas’a gideceklerini söyler. Ekibin bazı üyeleri kendilerinin bu kadar büyük bir yarışmaya hazır olmadıklarını söylese de Sean ve Andie kararlarını vermişlerdir. Tüm ekip yola çıkarlar.
1 sene sonra Los Angeles’da büyük bir markanın reklam yüzü olan Sean, Eddy ve grubun diğer üyeleri rekabetin yüksek olduğu dans sektöründe bekledikleri izleyici ve hayran kitlesine ulaşamamışlardır. Gruptakilerin çoğu pes etmiş ve Miami’ye dönme hazırlığı içine girmişlerdir ancak Sean tek başına bile kalsa asla bu yoldan dönmeyecektir.
Sean, eski partneri olan Moose’la (Adam Sevani) iletişime geçer ve onun stüdyosunda çalışmaya başlar. Tam da bu sırada “The Vortex” isimli televizyonun en iddialı dans yarışmasının seçmelerinin başladığını ve kazananın 3 sene boyunca Las Vegas’ın en ünlü mekânında sahne alacağını öğrenir. Sean belki de son şansı olacağına inandığı bu yarışmaya Moose ve onun arkadaşlarıyla katılmak için hazırlıklar yapmaya başlar. Şehrin en iyilerinin katılacağı yarışmada büyük çekişmeler yaşanacaktır… Dansın, müziğin, aşkın ve görsel şölenin bir arada bulunduğu “Sokak Dansı 5” 12 Eylül’de sinemalarda!
Filmin yönetmenliğini Not Alone ve God Bless America gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Trish Sie, senaryosunu ise Evidence filminin senaristi John Swetnam üstleniyor.
Trish Sie “İnsanların sinema salonlarında dans ederek ve iyi hissederek çıkacaklarını düşünüyorum. Biz bu filmi eğlenmek, dansın gücünü göstermek ve izleyicimize güzel anlar yaşatmak için yaptık. Bir saat kırk dakika da olsa insanları bu eğlenceye dahil edebilmek büyük mutluluk olacak” diyor.
Filmin başrol oyuncusu Ryan Guzman “Bu film izleyenlere bizim hissettiğimiz kadar yüksek bir enerji verirse çok mutlu olacağız. Dans etmek insanı iyi hissettiriyor, izleyenlerimiz de bizimle aynı tempoyu yakalayacak ve mutlu olacaklar.” diyor.
KÜNYE
Vizyon Tarihi: 12.09.2014
Yönetmen: Trish Sie
Oyuncular: Ryan Guzman, Briana Evigan, Adam G. Sevani
Senaryo: John Swetnam
Süre: 112 dk

Fragmanı izlemek için: http://bit.ly/1CtGvmE

Bir yanıt yazın