The Hangover II: Felekten Bir Gece Daha – The Hangover II

THE HANGOVER II: Felekten Bir Gece daha

Todd Phillips’in yönettiği, 2009’un çok sevilen ve “R Kategorisinde” (17 yaş ve üstü izlyeci) tüm zamanların en çok hasılat yapan komedisi olan “Felekten Bir Gece”, aynı zamanda En iyi film dalında-Komedi ya da Müzikal,  Altın Küre kazanmıştı. İşte bu filmin devamı “THE HANGOVER II: Felekten Bir Gece Daha” yine Todd Phillips’in yönetimiyle geliyor.
“Felekten Bir Gece”deki rollerini tekrar üstlenen Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha bu filmde de başrollerde. Ayrıca,  Ken Jeong, Jeffrey Tambor ve Mike Tyson da kadroda yer alıyorlar..
“THE HANGOVER II: Felekten Bir Gece Daha” da Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stu’nun düğünü için Taylan’da giderler. Las Vegas’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak her zaman herşey planlandığı gibi gitmeyebilir… Vegas’ta olan Vegas’ta kalabilir ama Bangkok’ta olanlar hayal bile edilemez.
Phillips, bir kez daha senaryosunu Craig Mazin (“Scary Movie 4”) ve Scot Armstrong  ile (“Starsky & Hutch”) yazdığı filmi yönetiyor. Phillips aynı zamanda filmin yapımcılığını da Green Hat Films logosu altında Dan Goldberg ile (“The Hangover,” “Due Date”) gerçekleştiriyor. Thomas Tull, Scott Budnick, Chris Bender ve J.C. Spink filmin yönetici yapımcıları, David A. Siegel ve Jeffrey Wetzel da ortak yapımcılar.
Phillips ile kamera arkasında görüntü yönetmeni Lawrence Sher, yapım tasarımcısı Bill Brzeski, kostüm tasarımcısı  Louise Mingenbach, editörler Debra Neil-Fisher ve Mike Sale, ve besteci Christophe Beck görev alıyor.
“THE HANGOVER II: Felekten Bir Gece Daha” nın çekimleri Los Angeles ve Tayland’da gerçekleştirildi. Film, tüm dünyada 26 Mayıs 2011’den itibaren gösterime girecek. Türkiye vizyon tarihi ise 3 Haziran 2011.
Legendary Pictures işbirliği ile Warner Bros. Pictures “THE HANGOVER II: Felekten Bir Gece Daha” filmini sunar. Filmin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirilecek.

www.felektenbirgecedaha.com

Bir yanıt yazın