The Marvels

THE MARVELS

Görevleri sebebiyle bir Kree devrimcisiyle bağlantılı anormal bir solucan deliğine gidince Carol Danvers, namıdiğer Captain Marvel’ın güçleri; Jersey City hayranı Kamala Khan, namıdiğer Ms. Marvel ve Carol’ın yeğeni olan S.A.B.E.R. astronotu Yüzbaşı Monica Rambeau ile karışır. Birlik olup evreni kurtarmak için birlikte çalışmayı öğrenmelidirler.

Captain Marvel, Ms. Marvel and Monica Rambeau return in Marvel Studios’ #TheMarvels

10 Kasım’da vizyona girecek olan filmde Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır.

Görevi gereği bir Kree devrimcisine bağlı anormal bir solucan deliğine gönderilmesi, hayatını tamamen değiştirecektir. Burada Carol’un güçleri, bir Jersey City hayranı olan Kamala Khan yani Ms. Marvel ve Carol’ın ayrı düştüğü yeğeni S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau ile karışır. Bu sürpriz üçlü birlikte hareket ederek kainatı kurtarmaya çalışacaktır.

Nia DaCosta yönetmenliğinde vizyona girecek The Marvels, Captain Marvel’ın yeni maceralarını konu ediniyor. Çalınan kimliğini geri alan Carol Danvers, Yüce Zeka’dan intikamını alır. Ancak sonrasında zorlu bir görevi üstlenmek zorunda kalan süper kahraman, bir Kree devrimcisini solucan deliğine gönderince güçleri birbirine karışır. Dünyayı kurtarmak Captain Marvel, Ms. Marvel ve S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau birlikte hareket etmek durumunda kalırlar.

Yönetmen: Nia DaCosta
Oyuncular: Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton, Gary Lewis, Park Seo-joon, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh ve Samuel L. Jackson
Senaryo: Megan McDonnell, Nia DaCosta, Elissa Karasik, Zeb Wells
Yapımcı: Kevin Feige
İdari Yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Mary Livanos, Jonathan Schwartz, Matthew Jenkins
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2023
UIP Filmcilik