Troller: Hep Beraber – Trolls Band Together

Troller: Hep Beraber – Trolls Band Together

Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.
#TrollerHepBeraber

Anna Kendrick ve Justin Timberlake, 10 Kasım’da DreamWorks Animation’ın rekortmeni müzikal başarısını yeni filmi Troller Hep Beraber için geri dönüyor. Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

İlk iki filmde, süregelen gerçek dostluk ve aşksız bir flörtleşmeden sonra Poppy (Anna Kendrick) ve Branch (Justin Timberlake) artık resmi ve nihayet, birlikteler! Yeni film Branch’in dört erkek kardeşi Floyd, John Dory, Spruce ve Clay ile birlikte bir zamanlar popüler erkek müzik grubu BroZone’un bir üyesi olduğu ortaya çıkıyor.

Ama Branch’in kardeşi Floyd, müzikal olarak sömürmek isteyen kötü pop yıldızı ikilisi – Kadife (Emmy ödüllü Amy Schumer; Trainwreck ) ve Kaplama (Grammy ödüllü ve Tony Rannells; The Book of Mormon )- tarafından kaçırılınca Branch ve Poppy, diğer kardeşlerle Floyd’u kurtarmak üzere eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde yeniden bir araya gelerek ortaya çıkarır.

Troller Hep Beraber’i izleyenler sevilen pop şarkılarının sıra yanı müzik grubu *NSYNC’in 20 yıl aradan sonra birlikte yaptığı yeni şarkı da dinleme fırsatı mevcut. Yeni filmin orijinal seslendirme kadrosunda müzikal süperstarlarla güçlü komedi oyuncuları bulunuyor.

Troller Hep Beraber filmi Walt Dohrn bir kez daha yönetmen koltuğunda. Gina Shay yapımcıdır. DreamWorks Animation’ın Troller filmleri—2016’daki Troller ve 2020’deki Troller Dünya Turu — rekorlar kıran bir başarı elde etmiş, En İyi Orijinal Şarkı’da Oscar ® adayı olmuştur. Troller dünyanın en büyük ve en sevilen eğlence markalarından biridir.

Yönetmen: Walt Dohrn
Seslendiren: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Camila Cabello, Eric Andre
Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2023
Tür: Animasyon
Süre: 1 sa 32 dk
Dağıtım: UIP Filmcilik dağıtımıyla
Vizyon: UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

TROLLER HEP BERABER 10 KASIM’DA SİNEMALARDA!