Yasak Bölge – Brick Mansions

Konu: Detroit’te, güzel günlerden kalma tuğla evler artık sadece en azılı suçlulara ev sahipliği yapmaktadır. Buradaki suçu engelleyemeyen polis, şehrin geri kalanını korumak için bölgeyi devasa duvarlarla çevrelemiştir. Gizli polis Damien Collier’ın (Paul Walker) her günü yolsuzlukla mücadele ederek geçmektedir. Lino (David Belle) için de her gün, dürüst yaşamak için verilen bir savaştır.

Yollarının aslında hiç kesişmemesi gerekirken, uyuşturucu mafyası lideri Tremaine (RZA), Lino’nun sevgilisini kaçırınca, Damien korkusuz eski mahkumun yardımını isteksizce kabul eder. Şimdi ikisi birlikte, bütün şehri yok edebilecek sinsi bir planı durdurmak zorundadır.

Geçtiğimiz Kasım ayında beklenmedik bir kaza ile aramızdan ayrılan ve Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) serisi ile ünlenen Paul Walker’ın oynadığı, müthiş dövüş sahnelerinin yer aldığı Brick Mansion, aksiyon filmlerine yeni bir soluk getirecek. Kadrosunda Paul Walker’ın yanı sıra, rap müzik arenasından, sinema platformuna zıplayan RZA ile David Belle’in yer alıyor.

Gösterim Tarihi: 16 Mayıs 2014
Yönetmen: Camilie Delamarre
Oyuncular: Paul Walker, David Belle, RZA, Gouchy Boy, Catalina Denis

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157643897284394″]

Fragman: http://www.youtube.com/watch?v=4CzcsN4k9FM

Bir yanıt yazın