Zor Baba 3 – Meet The Parents: Little Fockers

MEET THE PARENTS:LITTLE FOCKERS-ZOR BABA 3
24 ARALIK 2010 DA TÜRKİYE SİNEMALARINDA

Hasılat rekorları kıran serinin üçüncü filmi Little Fockers’da, Jack Byrnes (Robert De Niro) ve Greg Focker (Ben Stiller) arasındaki husumet, komedinin son noktasına ulaşıyor. Dünya çapında sevilen filmin yepyeni bölümünde; yıldızlardan oluşan kadroya Laura Dern, Jessica Alba ve Harvey Keitel de katılıyor.

Aradan geçen 10 yıl, karısı Pam’le (Polo) yaptıkları iki küçük Focker ve aşılan sayısız engelden sonra, Greg nihayet asabi kayınpederi Jack’in güvenini kazanır.  Fakat para sıkıntısı çeken babamız, bir ilaç şirketinde ikinci bir işe girdiğinde,  Jack’in en sevdiği erkek hemşireyle ilgili şüpheleri tekrar baş gösterir.

Greg ve Pam’in tüm tayfası Pam’in aşk acısı çeken eski sevgilisi Kevin (Owen Wilson) da dâhil ikizlerin yaş günü partisi için toplantığında; Greg evinin erkeği olabileceğini şüpheci Jack’e kanıtlamak zorunda kalır. Ama tüm yanlış anlamalar, gözetlemeler ve gizli kapaklı işler sonucunda; Greg, Jack’in son sınavından geçip ailenin yeni reisi olacak mı?… yoksa güven halkası sonsuza dek kırılacak mı?

Tür: Komedi
Oyuncular: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Blythe Danner, Jessica Alba, Laura Dern, Harvey Keitel, Teri Polo and Barbra Streisand
Yönetmen:
Paul Weitz
Senarist: Larry Stuckey, John Hamburg, Victoria Strouse
Yapımcı: Jane Rosenthal, Jay Roach, John Hamburg
Sorumlu Yapımcılar: Daniel Lupi, Meghan Lyvers, Andrew Miano

Resimler:

Bir yanıt yazın