Benimle Oynar mısın?

BENİMLE OYNAR MISIN?
“ÇARŞI OYUNBOZANLARA KARŞI”
27 EYLÜL’DE SİNEMALARDA!!!
MİLYONLARIN SEVGİLİSİ “ÇARŞI” BAŞROLDE!!!

Yapımcılığını Kedi Prodüksiyon’un (Eyşan Özhim) üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı romantik dram sinema filmi “Benimle Oynar mısın?” 27 Eylül’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor…

Uğur Polat (Fatih), Eyşan Özhim (Sibel), Ertan Saban (Muzo), Rüzgar Boyle (Rüya), Arif Erkin (Şeref Baba), Ahmet Saraçoğlu (Taygır), Selim Erdoğan (Ozi), Ali İl (Laço), Rıza Sönmez (Reşat), Ayşenil Şamlıoğlu (Suna) gibi isimlerin başrolde yer aldığı sinema filminde Altan Erkekli (Ruhi), Ünal Silver (Enver), Altan Gördüm (Okul Müdürü), Münir İnselel (Sellect), Zeynep Kumral(Fatih Sekreter), Canan Okan (Okul görevlisi), Zühtü Erkan (Neyzen Tevfik), Ömür Gedik (Fatih’in eşi) ve Serhat Özcan gibi ünlü isimler filmin diğer oyuncularından.

Bir kadınla kızının uzun bir ayrılıktan sonra tekrar birbirlerini bulma serüveninin anlatıldığı sinema filminin senaryosu Aydın Bulut ve Eyşan Özhim’e ait. 6 hafta süren filmin çekimleri “mahalle ruhu”ndan hâlâ uzaklaşmamış olan Beşiktaş’ta gerçekleşti. Beşiktaş bir semt olarak değil bir karakter olarak filmin içinde yer aldı… O nedenle Çarşı gurubu filmin başrollerinden birini oluşturuyor. Ayrıca çekim sürecindeki katkı ve destekleriyle filmin yapım mücadelesine ortak oldular.

“Benimle Oynar Mısın?” sinema filmi yaşam alanları her gün ellerinden alınan, kendi hayatı üzerinde söz sahibi olma hakkını arayan, vicdanını, değerlerini korumaya çalışan, aynı zamanda güçlü bir sevgiyi yaşamayı öğrenen insanların bir semt içinde birbirlerini bulmalarının hikâyesidir.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157635457409618″]

Bir yanıt yazın